Rüyada Dövülmek

Rüyada Dövülmek; bu rüyayı gören kimse hayır ve güzellikler yaşayacaktır. Kişinin çevresinde daima güzel şeyler olacak ve iyiliklerle karşılaşacak demektir. Kişinin çevresinde her zaman iyi niyetli kimselerin olacağına ve o kimselerden hayır göreceğine delalet eder. Mutluluk ve huzur bu rüyayı görenin yanında olacaktır. Rüyada dövüldüğünü gören bir kimse; sevilen ve saygı duyulan bir kimse olacak demektir. Aynı zamanda bu rüya itibar görülmeye ve mevki sahibi bir kimse olunacağına da işaret eder.

Rüyada Elle Dövülmek
Kişi rüyasında vücudunda izler bırakacak kadar biri tarafından elleriyle dövüldüğünü görürse; hayırlı ve güzel bir rüyadır. Yaşayacağı güzel ve mutlu günlerin olduğunu haber verir. Aynı zamanda rüya gören kişi sıkıntı içinde ise; bu sıkıntılarına çözüm bulacak ve dertlerinden kurtulacak demektir.

Rüyada Sopayla Dövülmek
Bu rüya boş sözlerin rüya sahibine açacağı dertlere işaret eder. Kişi başını ağrıtacak sözler işitecek ve kötü olaylarla karşılaşacaktır. Rüyada sopa ile dövüldüğünü gören kimse; boş konuşacak ve bunun kendisine zarar getirdiğinin farkına varacaktır. Bu olaylardan ders çıkarması gerektiğini ifade eder.

Rüyada Kırbaçla Dövülmek
Kişi rüyasında elleri bağlı bir vaziyette dövülürse; hiç hoşlanmayacağı ve kendisini çok üzecek kötü sözler işitecek demektir. Bu rüya aynı zamanda dedikoduların habercisidir. Rüya sahibinin sevmediği bir kişi tarafından ortaya atılacak yalan sözlere ve dedikodulara işaret eder. Bu sözler rüya sahibine kötü günler yaşamasına neden olacak demektir.

Rüyada Dayak Yemek
Rüyalarda dayak yediğini görmek, gerçek manasının tam tersi yorumlanır. Kişi kimden dayak yerse; o kimseden büyük destek görecek ve yardım alacaktır. Bu kişi gerçek ve kötü gün dostu olarak yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya mutlu ve saadet dolu günlerin geleceğine ve dayak yemenin şiddetine göre de mal ve parada artış görecektir.