Rüyada Doğurduğunu Görmek

Rüyada Doğurduğunu Görmek, bu rüyayı gören kimse eğer fakirse zengin olur diye tabiri yapılmaktadır. Ancak zengin olan bir kimse rüyasında doğurduğunu görür ise, hem kedere hem de üzüntüye düşeceğini işaret etmektedir. Bekar kişi rüyasında doğurduğunu görürse, en kısa zamanda evlenir ve hemen eşi doğurur. Bir rüya yorumcusu rüyasında doğurduğunu görmeyi, rüya sahibinin hastalanacağı yönünde rivayetler olunmaktadır.

Rüyada doğurduğunu görmek, rüyayı gören kimse durumu kötü, muhtaç ve kederli olan bir kişi ise, bu rüyadan sonra kederinden kurtulacağı ile müjdelenir. Ticaret ile uğraşan bir kişi rüyada doğurduğunu görmüşse, kendi mallarının hiç beklemediği bir anda gideceğini işaret etmektedir. Rüyasında erkek çocuğu doğurduğunu gören kimse, hayatında feraha kavuşacağına delalet etmektedir. Bir alimin tabirinde rüyada doğurduğunu görmek, borcu olan kişilere en kısa sürede borcunu ödeyeceğine, kederlerinden kurtulmasına ve tövbe etmesi şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüya hayırlı olan rüyalardan sayılmaktadır. Rüyasında doğurduğunu görenler, rüyayı gören kişinin bütün sıkıntılarından azaplarından ve acılardan ruhunun arınması şeklinde alamet olunmaktadır. Ayrıca bu kişinin tazelenmesine ve yeniden hayat bulmasına delalet olmaktadır. Bir ulemanın yorumunda rüyada doğurduğunu görmek, rüya sahibinin adeta karmaşık bir hale gelmiş ve düğümlenmiş problemlerinin giderilerek ortadan kalkacağına tabiri olunur. Bu problemler giderilince rüyayı gören kişide bütün derdinden, sıkıntısından ve çektiği zorlukları arkasında bırakarak yüzünün yeniden güleceğini işaret eder. Rüyada doğurduğunu görmek, rüya sahibinin uzun süredir yaşamış olduğu durumundan artık ferahlayarak rahat bir nefes alacağına rivayet olunmaktadır. Rüyasında doğurduğunu gören kimsenin eğer gerçek yaşamında sağlık problemi varsa, bu hastalığının düzelerek yeniden sağlığına kavuşacağı haber verilmektedir.

Doğurduğunu Görmek genellikle bu tür rüyalar gören kişinin yaşamış olduğu dert ve sıkıntılarından kurtulması şeklinde tabir edilir. Ancak bazen de bu rüyada doğurduğunu görmek kötüye de yorumlanabilmektedir. Rüyasında başka birisinin doğurduğunu görmek, rüya sahibinin yakın bir zamanda gebe kalarak erkek çocuğu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada doğurduğunu gördüğü erkek çocuksa bunun tam tersi kız çocuğu olacağını işaret eder. Kız çocuk ise, tam tersi olarak erkek çocuğu olarak yorumlanmaktadır. Bir din adamının yorumunda rüyada doğurduğunu görmek, rüya sahibinin yaşadığı her şeyi arkasında bırakarak tekrar eski gününe döneceğine rivayet olunur. Ayrıca kısa bir süre önce işleri bozulan rüya sahibinin şimdiden sonra işlerinin düzelerek eski kazancına yeniden kavuşmasına delalet eder. Hatta bu kazanç ile uğradığı zararı en kısa zamanda kapatacağına ve eski güzel günlerine kavuşacağına bu rüyanın tabiri yapılmaktadır.