Rüyada Diş Çıkması

Rüyada diş çıması rüya sahibi için mesleki anlamda işlerin kötü gideceğine, parasal yönden şansızlığa, aile bakımından üzüntüye ama manevi anlamda güçlü günlerin geleceğine haberdar eder. Ancak eğer çıkan diş çok berrak ve beyaz ise bu rüya tam tersine yorulabilir. Rüya sahibi kişi eğer evliyse ve rüyasında yeni bir diş çıkardığını görmüş ise bu bir bebeğinin olacağına işaret eder. Şayet diş üst damaktan çıkmış ise bebeğinizin cinsiyetinin erkek, alt damaktan çıkmış ise kız olacağına işaret eder. Rüya tabirinde üst damarlardaki dişlerin erkeği, alt damaklarda ki dişlerin ise bir bayanı simgelediğini yorumlamıştır. Bu nedenden ötürü diş hangi damakta görülüyor ise tabir ona göre değişmektedir.

Rüyada yeni diş çıkması çoğunlukla beklenmedik bira anda gelişen kötü olaylara ve kişinin çok üzüleceği durumların gelişme göstereceğine haber eder. Rüyada diş çıkarmak aileden veya sevdiğiniz arkadaşlarınızdan birinin kaybına da alamet eder. Eğer hastalık durumunu olan bir tanıdığınız var ise yaşamını yitireceğine, bu durum karşısında sizin de psikolojik olarak bir sıkıntı yaşayacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada diş çıkarmak, kötü günlerin kapı araladığına, ağlamaklı bir döneme girileceğine, olumsuz gelişmeler getiren bir dönemin içerisinde olacağınıza ve yaşanan olaylar karşısında bünyenizin dayanamayıp hastalanacağınıza işaret eder.

Manevi anlamda güçlü olduğunuza ve sıkıntılarınızı inancınız sayesinde atlatacağınıza ama bünyenizin çok zayıf düşeceğine yorumlanır. Fiziksel olarak yaşadığınız hastalık sürecinin kısa bir zamanda düzeleceğine ve eski sağlığınıza kavuşacağınıza alamet eder. Ancak böyle bir dönem karşısında sükût ve sabır göstermeniz gerekir.

Rüyada bir bebeğin diş çıkardığını görmek, iyi anlamda tabir edilmemektedir. Canınızı sıkan olayların gerçekleşeceğine ve ağız tadınızın bozulacağına alamet eder. Hem ailevi hayatta, hem de mesleki yaşam da görülecek üzüntülü olaylara haberdar eder bu rüya karşısında kendinizi hazırlamanız en doğrusu olacaktır.

Rüyada diş çıkarmak, rüyayı gören kişinin yaşadığı üzüntülü gelişmeler sayesinde sıkıntılı bir döneme geçiş yapacağına, bütün aile fertlerinin bu olaylardan etkileneceğine, ancak kısa bir zaman içerisinde olayların tersine döneceğine işaret eder. Ailenin bu dönem içerisin de bir birbirine destek olacağına ve sırt sırta verip tüm sıkıntılara bir silgi çekeceğine yorumlanır.

Rüyada çürük diş görmek, tatsız olaylara tabir edilir. Rüyayı gören kişi başarısız olur ve can sıkıcı olaylar yaşar. Çürük diş alt çenede ise anne tarafından akrabalar ile tatsızlık yaşar. Üst çenede ise baba tarafı ile tartışır. Sonuçlarında da büyük sıkıntılar yaşar. Çürük diş başka birinde görülüyor ise tedbirli davranması gerekmektedir.

Rüyada altın diş görmek, zevkine düşkün, dünya telaşında insan olarak tabir edilir. Rüyasında altın diş gören kişi boş işler ile uğraşır ve sonuçlarından zarar görür. Rüyasında başka birinde altın diş görmesi de zarar dokunacak insanlar ile arkadaşlık etmeye yorulur. Rüyada birinden altın diş almak, günaha ortak olmaktır ve felakete sürükler.

Rüyada beyaz diş görmek, hayırlı bir haber almaya yorulur. Rüyasında beyaz diş çıkardığını gören kişi hayırlı bir evlat sahibi olur. Rüyasında çıkan dişi düşüren ve bulamayan kişinin yakınlarından bir vefat eder. Düşürdüğü dişi bulur ise hayırlı bir haber alır ve sevince boğulur. Başka birinde beyaz diş görmek, o kişiden gelecek olan yardıma ve paraya yorumlanır.

Rüyada kırık diş görmek, ailenin dağılmasına, geçim sıkıntısına ve borç altında kalmaya yorulur. Rüya sahibinin dişi kırılıyor ise yakın zamanda sıkıntılı ve telaşlı olaylar yaşayacağı tabir edilir. Başkasının dişinin kırıldığını görmek, o kişiye sizin tarafınızdan zarar vermek ile yorumlanır. Kırılan diş düşüp kayıp oluyor ise sorunlar kısa sürede çözülür.

Rüyada gümüş diş görmek, olan mal ve paradan olmaya yorulur. Rüyada görülen gümüş diş tartışma, kavga ve hastalık olarak da yorumlanır. Rüyasında gümüş diş yaptıran bir kişi yakın zamanda bir hastalığa yakalanır. Yaptırdığı dişi düşürüyor ise hastalıktan çabucak kurtulur. Diş düşmeden duruyor ise vefat eder.

Rüyada takma diş görmek, taklit etmeye ve fesatlığa tabir edilir. Rüyasında takma diş gören kimse haset ve içi fesat kimsedir. Başkaları üzerinden geçim elde etmeye çalışır ve başkalarının malına el uzatır. Takma diş takmak hırsızlık yapmak ile tabir edilir. Başka birine takma diş vermek, çalınan malı başkasına hediye etmek ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi takma diş buluyor ise fakir birine sadaka vermelidir.