Rüyada Davetiye Almak

Rüyada Davetiye Almak, müjdeli bir haber alacağınıza, uzakta olan bir yakınınıza kavuşacağınıza, kısmetinizin açılacağına, bekar için evlenmeye, evli için çocuk sahibi olmaya işarettir. Bazen ise hayatın olumluyken olumsuz yönde ilerleyeceğine, hayal kırıklıkları yaşamaya ve hüsrana uğramaya, kazancın azalmasına, herşeyin tersine gitmesine, sıkıntı yaşamaya işaret eder.

Rüyada davetiye vermek

Rüyada davetiye vermek, dargın veya küs olduğunuz kimseler ile aranızın düzeleceğine, bir kimseye yardım eli uzatmaya, hayır işlerinde bulunmaya işaret eder.

Rüyada davetiye bastırmak

Rüyada davetiye bastırmak, yüreğinizde ki hayır işleri yapma isteğini vurgular. İlerde bu isteğinizi gerçekleştireceksiniz.

Rüyada davetiye dağıtmak

Rüyada davetiye dağıtmak, zarara uğramaya veya bir kimseye maadi olarak yardım etmeye işaret eder.

Rüyada davetiye almak

Rüyada davetiye almak, mutluluğa, güzel ve olumlu olaylar yaşamaya, iyi niyetli kimseler ile yeni dostluklar kurmaya işaret eder.

Rüyada düğün davetiyesi görmek

Rüyada düğün davetiyesi görmek, kısa süre içinde bir haber alacağınıza, toplum içinde sağlam bir yere sahip olduğunuza, sevilip sayıldığınıza işaret eder. Uzun bir süredir istediğiniz bir şeye kavuşacaksınız. Bazen yakınlarınızdan birinin evleneceğine yorumlanır.

Rüyada davet görmek

Rüyada davet görmek, hayırlı  bir iş için toplanmaya işarettir. Kimi zaman Rüyada davet görmek, nahoş, can sıkıcı, çirkin sözler işitmeye, huzurun kaçmasına, nankörlük görmeye işaret eder.

Rüyada davet almak

Rüyada davet almak, kırılacağınıza, üzülüp mutsuz olacağınıza, yanlız olmak isteyip insanlara küseceğinize işaret eder.

Rüyada davet vermek

Rüyada davet vermek, hatalarınızdan dolayı küçük düşeceğinize, ayıplanacağınıza ve Allah katında günahkar olacağınıza işaret eder.

Rüyada davet yemeği görmek

Rüyada davet yemeği görmek, hayra yorumlanır. Temiz niyet ile çıkılan yoldan hayır duaları almaya işaret eder.

Rüyada bir yere davet edilmek

Rüyada bir yere davet edilmek, hayal kırıklıkları yaşamaya, hoş olmayan bir takım olayların yaşanacağı anlamına gelir. Şansızlık ve uğursuzuk habercisidir.

Rüyada düğün yemeğine davet edilmek ise pişmanlık olarak yorumlanır.