Rüyada Dalgalı Deniz Görmek

Rüyada dalgalı deniz görmek, büyük mücadele sonrasına başarı elde edileceğine işaret eder. Bekar bir kimse için bu rüyanın tabiri özel hayatta zorlukların yaşanacağı yönünde tabir edilir. Rüyasında denizdeki dalgalar karşısında mücadele veren bir kimse beklenmedik bir anda yükselecek demektir. Dalgalı denizde yüzdüğünü görmek ise çok para kazanılacağını işaret eder.

Rüyada dalgalı deniz başarı sonunda güçlü olunacağı anlamına gelir. Dalga ile boğuşan kişi, beklenmedik bir fırsatla karşılaşacak ve bu fırsat karşısında çok yarar sağlayacaktır. Rüyada denizi dalgalı olduğunu görmek, yeni hayatla ve yaşam tarzında yapılacak büyük değişiklikler ile de yorumlanır.

Rüyasında bir kayığın içinde olduğunu görmek ve büyük dalgalara maruz kalmak iş hayatında sürekli farklılıklar yaşanacağına ve uğraşılan hiçbir işte başarı sağlanamayacağı yönünde yorumlanır.

Denizde iken büyük bir dalganın kişiyi denize çektiğini görmek, büyük bir tehlikeye maruz kalınacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise, rüyada dalga görmek dünyada azap çekileceği yönünde yorumlanır. Rüyada bir dalgaya kapılmak, Allah’ın rızası olmayan işlerin yapıldığı yönünde ve günah ile tabir edilir.

Rüyada dalgalı deniz görmek, güçlükler ile mücadele etmeye ve başarının imkansız olduğuna işarettir. Dalgalı denizde yüzdüğünü görmek, büyük uğraş sonunda bol kazanca işarettir. Rüyada dalgaların kıyıya vurduğunu görmek, çok uzaklardan gelecek bir kısmetin habercisidir.

Rüyada ufak ve ahenkli dalga görmek, sakin ve huzurlu bir yaşama, kolaylıkla ilerleyen dünya işlerine ve kalben huzura işarettir.

Rüyada dev dalgalar görmek, rüyayı gören bireyin, bir yandan iş yaşamında bir yandan da aile yaşamında oldukça önemli problemler yaşandığına fakat diğer açıdan da önemli kazançlı işlerin yapılmasına delalettir. Bunun sayesinde de hem oldukça önemli üzüntüler yaşamak vaziyetinden kurtulacağına hem manevi ve maddi olarak oldukça güç vaziyetlere düşüp kahır çekmekten kurtulunacağını işaret eder.

Rüyada büyük dalga görmek, bireyin yaşamış olduğu kimi sıkıntılara kimi zaman gösteriş ve azamet ile yaşanacak olan kimi hadiselere, makam ehli olan bir adama, oldukça büyük bir miras ve servet şeklinde de yorumlanır.

Rüyada dalgaların altında kalmak, bireyin kendi işinin sahibi olunacağını gösterir. Aynı zamanda bu sayede borçları bitecektir. Bir sağlık sorunu bulunuyor ise şifa bulacağına, onay alınmayıp bir adım atılmayacak kadar önemli bir makama gelineceğine işaret eder. Bu rüya, hem siyasi hem de sosyal konular içerisinde üstün bilimler ile donanıp, kazancın arttırılması için önemli hamlelerin yapılacağına, oldukça büyük kısmetler sağlanacağına, yaşanmış olan sıkıntıların sona erip, sağlık ile alakalı olarak mühim bir karar verileceğinin habercisidir.

Rüyada dalgalarla boğuşmak, bireyin açısından önemli bir fırsat ile karşılaşacağı manasına gelir. Ardından bu fırsatı değerlendirip hemen yükselir.

Rüyada dev dalgadan kurtulmak, rüyayı gören kimse için ciddi risklerin alınacağını ifade eder. Önemli maddi kayıplar verecekleri yatırımlarda bulunurlar. Birey, sonunu tahmin etmemiş olduğu girişimler içerisine girer. Fakat bu rüya, alınmış olan risklerin sonrasında alınacak olumlu neticelerin habercisidir. Önemli düşünceler, önemli kazançlar sağlayacaktır.

Rüyada dalgadan kaçmak, rüyayı gören bireyin, gerçek yaşamında da kimi şeylerden kaçması manasına gelir. Karşısına çıkacak güçlükler ile baş etmenin yerine onlardan uzaklaşır. Bu sebeple kendisi için yararlı olan avantajları kaçırır. Ufak işler yaparak oldukları yerde kalmayı seçip, büyümek adına güçlü engellerden kaçınır.