Rüyada Dağ Manzarası Görmek

Rüyada Dağ Manzarası Görmek yöneticiliğe ve üst mertebelerde olmaya delalettir, hayırlı rüyalardandır. Bu rüyayı görenler hayatlarında rahata ererler, sorunları biter.Aynı zamanda dağ seyahate çıkmaya ve kadına da işarettir. Dağa tırmanmak zorluklarla mücadele etmeye dalalettir. Dağa çıkmak yükselmeye rahata ermeğe, mevki sahibi olmaya, inmek işini ve elindekileri yitirmeye delalettir.

Rüyada dağ görmek , güven ve samimiyete , varlığı ile kendinizi güvende hissettirecek bir kimseye , bazen de birçok kimse için tek dayanak olmaya delalettir.

Rüyada büyük , ulu ve devasa şekilde görülen dağ , sarsılmaz bir otorite kurmaya ve rakipsiz kalmaya delalettir. Rüyada büyük dağ gören kişi , vazgeçilmez kişi konumuna gelir.

Dağ Manzarası Görmek kişilik ve karakterin gelişmişliğini ifade eden bir rüyadır. Manzara görüntüsü geniş ve perspektifi olan bir şey olduğu için kişinin manzara görüyor olması ufkunun geniş olduğuna delalet eder. Aynı zamanda hayatını o kadar güzel inşa edecektir ki yaptığı iş, içinde bulunduğu çevre devamlı onun ufkunu genişletmeye yönelik olacaktır. Emek verecek ve umutlu olduğu işinde en sonunda başarısını elde edecektir. Çabalarının ardından meyvesini toplayarak umut ettiği hayatı yaşayacak, bol kazanç sağlayacak ve devamlı yeni şeyler öğrenecek, yeni insanlar tanıyıp yeni yerlere gidecektir. Böylece hem ufku genişleyecek hem de kendisini devamlı yukarı çekecek, işte de hayattaki mutluluğunda da tırmanışa gidecektir.