Rüyada Çocuğunu Yılan Sokması

Rüyada çocuğunu yılan sokması görmek, rüyayı gören kişinin veya yılan tarafından sokulan kişinin halk içinde itibarının yüksek olmasına işarettir. Rüyada çocuğunu yılan soktuğunu görmek, eğer yılan siyah ise elem ve tasa ile yorumlanır. Rüyada çocuğunu yılan ısırdığını görmek, bela ve musibet üzüntüye uğramasına veya kötü bir hadisenin meydana çıkmasına işarettir.

İmamı Nablusi (r.a) tabirine göre: Rüyada çocuğunu yılan sokması şöyle tasvir edilir, rüyayı gören kişinin düşmanın şerrinden korunmasına, veya çocuğunun hastalanmasına delalet eder.

Câferi Sâdık (r.a) yorumu: Rüyada çocuğunu yılan soktuğunu görmek, bu rüyayı gören kimse, kaybettiği para ve kıymetli Zinet eşyasını tekrar bulur. Rüyada büyük yılanın çocuğunu sokması, bir muradının kolayca gerçekleşmesi demektir.

Câbir’ul Mağribi (r.a) demiştir ki: Rüyada görülen Yılanın eti, derisi, ve kanına veya rengine göre tabiri değişebilir.

Rüyada Çocuğunu Yılan Sokması

Rüyada Çocuğunu Yılan Sokması hile yapan ve aldatan birine, veya düşmanla tabir edilir. Rüyada Evinde çocuğunu yılan sokması görmek düşmanın evde olduğuna, dışarıda soktuğunu görmek düşmanın dışarıda araması gerektiğine tabir edilir ve pek hayırla yorumlanmaz.

Rüyada Çocuğunu Yılan Soktuğunu Görmek

Diğer rüya Alimlerinin görüşlerine göre iyilik, güzellik ve hayırlı bir geleceğe ve evladının bir mala sahip olmasına delalet eder. Rüyada çocuğunu siyah yılan sokması, maddi yardım veya bir işten faydalanmaya işarettir. Diğer bir görüşte bolluk ve huzura sebep olacak mal ve mülk kazanmaya tabir edilip bazen hayır ile, yorumlanır. 

Rüyada Çocuğunu Yılan Sokması ne demek? Çocuğuna yılanın yaklaşması ve ısırması bazen iyi bazı zamanda hayır ile yorumlanmaz. Rüyada çok yılanın sokması ve ısırması evladının zarar görmesine ve hastalanmasına işarettir. Rüyada çocuğunu yılan sokması ve ısırması pek hayırlı yorumlanmaz. Rüyada çocuğunu büyük yılan sokması düşmanının büyük olmasına ve ailesine malına zarar vermek istemesine delalet eder. Rüyada çocuğunu kobra yılanı sokması, eğer kan akarsa rüya bozulur, çocuğu hasta ise şifa bulur denilmiştir. Rüya sahibi Kan aktığını hatırlamazsa rüya geçersiz ve tabir gerektirmez denilmiştir.