Rüyada Cinsel Organ Görmek

Rüyada cinsel organ, gören kişinin zengin olmasına, geniş rızık elde etmesine, bolluk ve bereket içinde yaşamasına, mutluluğa, huzura ve kurulu düzene işaret eder. Rüya sahibinin istediği hayata kavuşacağına ve kalabalık bir ailesi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin Allah’ın pek çok lütfu ile mükafatlandırılacağı ve bunun için de her gün şükredip, secde edeceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin işinde çok başarılı olacağına, istediği yerlere geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına işaret eder. Mesleki anlamda rüyayı gören kişinin muradına ereceği bunun da aile saadetini olumlu yönde etkileyeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada eteğin açılması ya da pantolonun sökülmesi nedeni ile kişinin cinsel organın görünmesi toplumca ayıplanacak bir iş yapmaya işaret eder. Rüyada kişi cinsel organın göründüğünü ve bundan kızarıp bozarıp, yerin dibine girmek istercesine büyük bir utanç duyduğunu hissederse eğer, onu çekemeyen ve kıskanan kişileri çok memnun edecek bir olayla karşılaşmasına işaret eder.

Rüyada Cinsel Organ Görmenin Anlamları

Rüyada erkek cinsel organı görmek, çok hayırlı bir rüyadır. Rüyasında erkek cinsel organı gören kişi bolluk ve berekete kavuşacak ve hayırlı bir evlat sahibi olacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada cinsel organın kesildiğini görmek, birkaç farklı şekilde tabir edilir. Rüyada cinsel organı kesilen kişi vefat edecek demektir ya da erkek evlat sahibi olamayacaktır veya yaşadığı yerden ayrılmak zorunda kalacaktır şeklinde yorumlanır. Bir başka tabire göre de maddi zarara uğramaya işaret eder.

Rüyada cinsel organ kopması, rüya sahibinin üzülmesine, sıkıntıya düşmesine, huzurunun kaçmasına ve sağlığının bozulmasına sebep olacak kötü bir olayla karşılaşacağı ya da hoş olmayan durumlara düşeceği ile tabir edilir. Rüyayı gören kişiyi mutsuzluğa sürükleyecek ve huzurunun da kaçmasına neden olacak olayların baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada cinsel organdan kan geldiğini görmek, kan ile ilgili olan rüyalar genellikle kabul edilmez. Çünkü rüya sahibinin uykusunda kan görmesi o rüyanın bozulmuş olduğu şeklinde tabir edilir. Fakat bir diğer yandan da yokluğa düşmeye ve zor günler yaşamaya işaret eder.

Rüyada cinsel organ tutmak, iyi bir rüyadır. Gören kişi için esenlik bulmaya, feraha ve düze çıkmaya işaret eder. Rüya sahibi borcundan ve hastalığından kurtulacak ve sonunda rahat bir nefes alacak demektir. Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin kazancının da, mutluluğunun da geçici olmayacağına, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına sebep olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada cinsel organlar görmek ne anlama gelir ve ne şekilde nasıl yorumu yapılır? Rüyada cinsel organı olma­yan bir erkek görmek, çocuğunun olmayacağına, nesilsiz, evlatsız kalınacağına işarettir.
• Rüyada kadın cinsel organı görmek, mal, servet sahibi olmaya, saygı ve hürmet göreceğine, üzüntü ve kederden, sıkıntıdan kurtulacağına işarettir.
• Rüyasında erkek cinsel organı görmek, çok ün­lü (meşhur) biri olmaya ve çocukları olmaya işarettir.

Rüyada bir kadında erkek cinsel organı olduğunu görmek, sosyal çevrenizden aradığınız desteği göremeyerek hüsrana uğrayacağınıza yorumlanır. Arkadaşlarınız tarafından dışlanabilir ve yalnız kalabilirsiniz. Sizin samimi olduğunuz dostlarınızla aranızı açmaya çalışan ve arkadaşlarınızı çok eleştiren, sizi onlardan uzak tutmaya çalışan birileri olabilir. Sosyal çevrenizden uzak durmanız gerekebilir. Bu durum sizi üzse de arada kalabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz insan sizi arkadaşlarınızdan kısıtlayabilir. Kıskançlık yüzünden zor günler atlatabilir, dostlarınızdan uzaklaşmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada kadının kendinde erkek cinsel organı görmesi, özgürlüğünün kısıtlanması, baskıya uğramak anlamına da gelir. Aile fertleri ya da sevdiğiniz kişi sizi bu konuda üzebilir. Başkaları ile görüşmenize izin vermeyebilirler. Bu yüzden kendi kabuğunuza çekilebilir, dostlarınızın kalbini kırabilirsiniz.

Rüyada bir kadının erkeklik organı olması, içinize kapanabilir, mutsuz olabilirsiniz. Şu günlerde ruh haliniz sürekli değişebilir ve ilgi bekleyebilirsiniz. Özel hayatınızda zor günler atlatmanız olasıdır. Birinin sizi maddi zarar uğratması da söz konusu olabilir. Çok sevdiğiniz biri tarafından kandırılabilirsiniz. Ya da sizi kullandığını anlayarak üzülmeniz olasıdır.

Rüyada kızın erkek cinsel organı olması, elinizden para ya da mal mülk çıkmasına yorumlanır. Hiç hesapta olmayan maddi zorluklar ile karşılaşabilir, büyük borçlar altına girebilirsiniz. Başkasına vekil olmak ya da başkasına borç vermeniz sebebiyle de elinizden para çıkabilir.

Rüyada kadın cinsel organını erkek cinsel organı olarak görmek, bazı yorumcular tarafından ayrılık olarak yorumlanır. İlişkisi olanlar ayrılık noktasına gelebilirler. Artık bir şeylere tahammül edemeyecek duruma gelebilirsiniz. Ya da daha güzel bir gelecek için ilişkinizi sonlandırmanız gerekebilir.

Rüyada cinsel organ görmek, rüyada bir kişinin herhangi bir sebepten dolayı toplum içinde cinsel organının görülmesi hoş karşılanmayan ayıp sayılan toplumun örf adet kuralları dışında sayılan işlere yönelmesine işaret eder. Rüyada kişi cinsel organın göründüğünü ve bundan kızarıp bozarıp, yerin dibine girmek istercesine büyük bir utanç duyduğunu hissederse eğer, onu çekemeyen ve kıskanan kişileri çok memnun edecek bir olayla karşılaşmasına delalet eder. Rüyada cinsel organ görmek aynı zaman da zengin olmaya, bolluk ve bereket içinde hayat sürmeye, huzura ve kurulu düzen içinde yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek
Rüyada erkek cinsel organı görmek, hayırlı bir rüya olup kişinin hayata dahil tüm isteklerine kavuşacağına, yaşamış olduğu maddi ve manevi sıkıntılarının son bulacağına, karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmetiyle dünya evine gireceğine işaret eder.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek
Rüyada kadın cinsel organı görmek, rüya sahibinin yaptığı tüm işlerde çelişkili davrandığına endişeleri yüzünden yaptığı işlerinde her zaman hatalı davranışlar sergileyeceğine korkularını yenemeyip duygularına yenildiklerine işaret eder. Bu rüya daha ziyade rüyayı gören kişinin iç dünyası ve duygusal yanı ile tabir edilir. Kişinin kişisel ve özel konularda memnuniyetsizlikleri olduğuna bu nedenle de huzuru tam olarak yakalamayı başaramadığına rivayet edilir.

Rüyada Cinsel Organ Ellemek
Rüyada cinsel organ ellemek, rüyada bay bayan bir kişinin bir başkasının cinsel organını ellediğini görmesi kişinin kısa süreli duygu değişimi yaşayacağına yaptığı işlerinde mantıklı hareket etmek yerine duyguya yer vereceğine işaret eder. Rüyada cinsel organ ellemek aynı zaman da Rüyayı gören kişinin işinde çok başarılı olacağına, istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına işaret eder. Mesleki anlamda rüyayı gören kişinin muradına ereceği bunun da aile saadetini olumlu yönde etkileyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Cinsel Organının Kesildiğini Görmek
Rüyada c,insel organının kesildiğini görmek, bir kaç şekilde yorumlanır. Rüyada cinsel organının kesildiğini gören kişi yakın zaman da hanesinde ölüm haberi alacak, özlemini duyduğu evlada sahip olamayacak, yaşamış olduğu çevresinden ve iş yerinden ayrılmak zorunda kalacaktır. Bir başka tabire göre de cinsel organının kesildiğinin görülmesi maddi zarara uğrayacağı şeklinde yorulur.

Rüyada Cinsel Organının Uzaması Görmek
Rüyada cinsel organının uzaması görmek, rüyada görülen cinsel organın uzaması kişinin yakın zaman da yüklü miktarda servete konacağına, hayatının bir anda değişip kendini yepyeni farklı bir ortamda bulacağına işaret eder.

Rüyada Cinsel Organ Kesmek
Rüyada cinsel organ kesmek, rüyada cinsel organ kestiğini görmek kişinin yaşadığı şansızlık sebebiyle hayatının alt üst olacağına gerek iş hayatında gerekse özel hayatında bir türlü yakasını talihsizliklerin bırakmayacağına işaret eder. Rüyada cinsel organ kesmek aynı zaman da Rüya sahibinin eline geçecek bir fırsatı iyi değerlendiremeyeceğine ya da bir ihmali nedeniyle o fırsatı kaçıracağına sonra da çok pişman olup oturup ağlayacağına ve dövüneceğini tabir edilir.

Rüyada Cinsel Organ Tutmak
Rüyada cinsel organ tutmak, rüyada cinsel organ tuttuğunu görmek hayırlı bir rüya olup rüyayı gören kişinin feraha ve huzura ermesine işaret eder. Rüya sahibi çekmiş olduğu tüm sıkıntılardan kurtulacak refaha erecektir. Hayırlara vesile olan bu rüya kişinin hem bu dünyada hem de manevi hayatta esenliğe ermesine Mevlanın mümin kulları arasına girmesine yorumlanır.

Rüyada Cinsel Organdan Kan Geldiğini Görmek
Rüyada cinsel organdan kan geldiğini görmek, kan ile ilgili olan rüyalar genellikle edilemez rüyalar olup kişinin uykusunda görmesi ve istem dışı olması sebebiyle rüyanın bozulduğu anlamı taşır. Rüyada cinsel organından kan geldiğini görmek aynı zaman da büyük anlam da maddi sıkıntılar yaşamaya hanesinde hastalıkların meydana geleceğine kişinin hem çevresin de hem de iş ortamında huzursuz günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada cinsel organı olmayan bir erkek görmek, çocuğunun olmayacağına, nesli olmayan, evlatsız kalınacağına işarettir.
Rüyada kadın cinsel organı görmek, mal, servet sahibi olmaya, saygı ve hürmet göreceğine, üzüntü ve kederden, sıkıntıdan kurtulacağına işarettir.
Rüyada cinsel organının büyüdüğünü görmek, zenginliğe, geçim bolluğuna işaret olarak yorumlanır.
Rüyasında kendi karısının cinsel organını gören kimse, sıkıntı ve bunalımdan kurtulur şeklinde yorumlanır.
Rüyasında birden fazla erkek cinsel organı gören kimsenin pek çok evladı olacağına işaret ile tabir olunur.
Rüyasında erkek cinsel organı görmek, çok ünlü (meşhur) biri olmaya ve çocukları olmaya işarettir.

Bir yerde halk içinde çiplak oldugunu veya cinsiyet organinin uyanmis oldugu ve kendisinin de utanmadigini yahut hayirli veya serli bir is isledigini gören kimse, devlet isinden bir isi siddetle taleb etmesine ve bu isi elde etmesine saninin yüce olmasina ve temenni ettigi seye nail olup düsmanlarina galip gelmesine işarettir.

Bazi tabirciler, bir kadin kendisinin erkeklik organi veya sakali oldugunu yahut erkek elbisesi giydigini görse o kadin kocasina zulmeder ve kocasinin kendisine söyledigi sözün aynisini kocasina söylemesine işarettir dediler.

Rüyada erkeklik organinin demirden yahut bakirdan ya da herhangi bir madenden oldugunu görse, zengin olur bazen de o kimsenin nesli kesilir yahut rahati gider.

Cinsiyet organinin kesildigini gören kimse ölür, yahut mali gider yahut evladi ölür ya da erkek evladindan nesli kesilir yahut sehrinden uzaklasir.

Bir kadinin erkeklik organina dokundugunu ve o erkeklik organi disilik organina döndügünü görse, o kadinin halinin degismesine işarettir.

Rüyayı gören kişi yaptıktan sonra pişman olacağına ve toplum içerisinde utanç duyacağı işlere kalkışacağına işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada cinsel organ görmek , rüya sahibinin zengin olacağına , bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağına yorulur.

Bunun haricinde hep hayalini kurmuş olduğu şeylerin gerçek olacağına , işlerinin yoluna gireceğine , hem maddi hem de manevi yönden sıkıntı çekmeyeceğine , sağlık sorunları varsa bir an önce şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek
Rüyada erkek cinsel organı görmek genel olarak hayırlı ve bereketli bir rüya olarak tabir edilir.

Rüya sahibinin maddi açıdan çok iyi duruma geleceğine , hane içerisinde yaşanacak olan mutluluğa işaret der.

Bu rüyayı gören kişi evli ise yakın zaman da evlat sahibi olacağına , bekar ise karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmet ile evleneceğine yorulur.

Rüyada Erkek Cinsel Organına Dokunduğunu Görmek
Rüyada erkek cinsel organına dokunduğunuzu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde alacağınız haber ile çok mutlu olacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra alacağınız bu haber ile ferahlayıp , mutlu bir yaşam süreceğinize yorulur.

Rüyada Cinsel Organı Tuttuğunu Görmek
Rüyada cinsel organı tuttuğunuzu gördüyseniz, işlerinizin yoluna gireceğine , maddi açıdan ise iyi bir seviyeye ulaşacağınıza delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre rüya sahibinin tüm sıkıntılardan kurtulacağına , mutlu bir hayat süreceğine ve tüm dertlerini geride bırakacağına işaret eder.