Rüyada Çikolata Yemek

Rüyada çikolata yediğini görmek gören kişiyi güzel günler beklemektedir. Hastalıkta ise şifa bulacak, sıkıntının sonunda ferahlayacaktır. Uzun ve sağlıklı ömrün olacağına yorumlanır. Bekar bir kişi tarafından görülen bu rüya mutlu bir evliliğin de müjdecisi olarak kabul edilir. Kısmeti açık ve şansı bol kişiyi temsil eder. Rüya sahibi çok şanslı bir dönemin içindedir. Neredeyse elini nereye atıyorsa karşılığında mutluluk ve bolluk görmektedir. Bu kişinin huzuru yerinde ve kafası tam anlamıyla rahattır. Başka bir yoruma göre de, hastalığa yorumlanır. Çikolataya başka biri yiyorsa, toplum içerisindeki hareketlerine dikkat edilmesi gerektiğine rivayet edilir. Bu rüyayı uyarıcı kabul edip, kişi duygularını kontrol altına almalıdır.

Rüyada çikolata yemek hayırlı günlerin geleceğine işaret eder, genel anlamda bu rüyanın yorumu çok farklı açıklamalara yol açmaktadır. Ben kendi öngörümü sizlerle paylaştığım için çok daha farklı anlamlar içerebilir. Bu pencereden bakar isek, rüyada çikolata görmek, çok sevdiğiniz biriyle yakında hasret gidereceksiniz, yeni biriyle tanışıp, unutmakta zorlandığınız eski sevgilinizi çok çabuk unutacak, çok güzel bir gönül ilişkisi içerisinde kendinizi bulacaksınız. Sıkıntılı günleriniz geride kalacak, maddi ve manevi güzel günler göreceksiniz. Çok hayırlı bir erkek evlat müjdesi alabilir, çok bereketli bir hasat, ticari olarak büyük kazançlar önünüzde ki günlerde sizi bekliyor olabilir.

Rüyada beyaz çikolata görmek, genel anlamda bu rüyanın yorumu aynı sayılabilir. Eğer rüyayı gören kişi bekar bir bayan ise, önüne büyük bir kısmet çıkacak olarak tabir edilir. Mutlu bir evliliğin habercisi, zenginlik, alın teri ile kazanılmış bolca para ve evlat müjdesine de işaret edilir.

Rüyada çikolata satmak, aldatmak, aldatılmak ve önünüze çıkan hayırlı bir kısmeti geri çevirmek manasını taşır. Ayrıca, büyük hayaller kurduğunuz her ne ise olumsuz sonuçlar elde edebilirsiniz. Önünüze bir iş imkanı çıkacak, ama, bu iş de sizden istenen büyük olasılıkla insanları aldatmak olabilir. Hayal ürünleri satan ya da gerçek dışı ticari bir faaliyetin içinde kendinizi bulabilirsiniz, dikkat etmenizi öneririm.

Rüyada çikolata almak, bu rüyada yine çikolata satmak tersi olarak öngörülür. Yani, kısacası mutluluk, iyi bir iş, iyi bir eş, hayalini kurduğunuz ve satın almak da zorlandığınız bir ürünü ya da taşınmaz bir mülkün tapusunu alabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak, haneye gelecek bir devlet büyüğü veya aile büyüğünü misafir edebilir ve de bu misafirden çok büyük faydalar görebilirsiniz.

Rüyada Çikolata Vermek, Bu tip bir rüya hissi duygular ile bağdaştırılır. Rüyayı gören kişi çikolatayı karşı cinsten birine veriyorsa ona karşı beslediği özel hisleri paylaşacaktır. Karşı cinsten alınan çikolata da yine aynı anlamı taşımaktadır. Çikolata sütlü ise, uzun zamandır görüşemeyen arkadaşların bir araya geleceğine işarettir. Eğer çikolata bitter ise, arkadaşlar arasında tartışmalar yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada Çikolata Almak, Rüya sahibinin hayatında pozitif gelişmeler yaşanır. Parasal anlamda da rahatlayacağı bir dönemin içine girer. Rüyada bir sürü çikolata görmek, rüyayı gören kişinin nefsine çok yenik düştüğüne yorumlanır. Duygularını kontrol edemeyip yanlış adımlar attığına ve bu durumun ona büyük zararlar vereceğine rivayet edilir.

Rüyada Çikolata Dağıtmak, Kişinin cömert, gönlü bol ve sevecen bir karaktere sahip olduğuna yorumlanır. Bu çikolata nişan çikolatası ise, rüyayı gören kişinin hayırlı bir işe karar vererek bunu sevdikleriyle paylaşacağına rivayet edilir. Çikolata tepside ise hoş bir programda gönüllü bir şekilde yardımcı olmaya işarettir. Kutu içindeyse çikolata, çevresindekileri sevindirecek davranışlarda bulunmaya yorumlanır. Bozuk çikolata dağıtmak, iyi bir şeyler yapmaya çalışırken birilerine zarar vermeye rivayet edilir.

Rüyada Çikolata Çalmak, Rüyayı gören kişinin toplum tarafından hoş karşılanmayan bir davranışta bulunacak ve bu durumun neticesinde çevresindekilerin güvenini sarsacaktır. Birinin çantasından çalınan çikolata o kişiyi uyarmaya yorumlanır. Bu kişi bir alışkanlığı nedeniyle sıkıntıya düşmek üzereyken ona doğru yolu gösterme çabasını gösterir.

Rüyada Çikolata İkram Etmek, Çevresine karşı duyarlı biri olduğuna ve devamlı onlara destek olmaya yorumlanır. Sevmediği birine çikolata verdiğini görmek, çok haz etmediği biriyle herhangi bir sebeple bir araya gelmeye ve süreçte zaruri olarak hoşnut görünmeye ancak aradaki buzların çözülmemesine delalet eder.

Rüyayı görmüş olan birey, yakın zaman içerisinde hayırlı bir kısmet ile tanışıp onunla evlenecektir. Aynı zamanda bu kişi bir nedenden ötürü kutlama yapabilir. Bu rüyayı gören bireyler, yakın zaman içerisinde sağlık kontrolü yapmalıdır. Aksi halde ciddiyet içeren sağlık sorunları ile karşı karşıya kalınabilir. Bu rüya türü, uzunca bir hayat yaşayarak, bu hayat içerisinde de kişinin sevdikleri ile beraber olacağına şeklinde tabir edilir. Aynı şekilde her zaman hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalınacağının habercisidir. Rüyada çikolata yiyen başka biri ise, rüyayı gören kişinin yaşamında kimi sınırlamalar yapması gerektiğinin göstergesidir.

Rüyada çikolata almak, sevinç şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı görmüş olan kişi, beklediği güzel haberi alarak sevinir. Aynı şekilde sıkıntılarından arınarak, her çeşit huzura yorulur. Çikolata alan bireyin, huzur içeren bir yuvası olacaktır. Evli olduğu eşiyle arası hep iyi olacak ve hep iyi kalacaktır.

Rüyada çikolata yemek neye işarettir? rüyayı gören kişinin hayatında almış olduğu kararları, mantık yerine duygu ile aldığını gösterir. Duygularına hakim olunması gerektiği ifade edilir. Aynı şekilde inanların bu kişiye güvendiği ve birden fazla insanla samimiyet kurarak, birden fazla dostluk kurulacağına işarettir. Rüyada çikolata yemek, sıhhat ile de yorumlanır.

Rüyada çikolata bulmak, rüyayı gören bireyin, güçlüklere karşı göğüs gererek hayal ettiği berekete kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda birinden istenen yardım dahilinde istenilen huzura, güçlükleri yenerek beklemiş olduğu mülkün habercisi olduğu söylenilebilir.

Rüyada çikolata aşermek, rüyayı görmüş olan bireyin yaşayacağı bir sürpriz olay anlamına gelir. Rüyayı gören birey, sevinçle dolacaktır. Aynı zamanda mutluluğu katlanan bu kişinin emek verdiği hiçbir şey boşa gitmeyecektir. Bu rüya çeşidi güvenmiş olduklarının kendisini bırakmayacağına da yorulur.

Rüyada çikolata satmak, rüyayı gören kişinin güler yüzlü ve tatlı dilli insanlara her zaman iyilik yapan ve daima doğru olan yolu gösterdiği anlamına gelir. Bu rüya, terbiyeli bir erkeğe, böyle biri ile beraber olup ondan yardım göreceğine işarettir. Aynı zamanda bu adam yumuşak ve güzel mizacı ile herkesi kendine bağlayan biri olacağına, iş yaşamında ise kolayca ve parayı güzel şekillerde kazanmanın habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada çikolata vermek, rüyayı gören kişinin gönlünün zengin ve cömert biri olduğuna, önemli bir sevinç içerisinde olacağı anlamını taşır. Aynı şekilde bu rüya çeşidi, muhabbet ve sadakat anlamına da gelir. Rüyayı gören birey evliyse, eşiyle çok güzel muhabbetler içerisinde olan bir dönemde olacak ve güzel zamanlar geçirecektir. Bekar ise bu özelliklerde birini bulacaktır.