Rüyada Çiğ Yumurta Yemek

Rüyada çiğ yumurta yemek, görmek mutluluğun işaret ederken, zenginliğe delalettir. bekar olan kişilerde evliliğe işarettir. Evliliği gerçekleşebilecek insanlarda huzurlu bir yuva için yorumlanır.Rüyada çiğ yumurta yemek, kişinin zina tehdidiyle yüz yüze geleceğini, hatta zina yapabileceğine, hayatı boyunca elem ve keder çekeceğine, haram mallarla ömür süreceğine, hayatında sakladığı sırlarının açığa çıkacağına, varsa kötü sırları cihanı alemde ortaya çıkacağına delalettir.

Örneğin çiğ yumurtayı avucunda gören kişinin hanımıyla alakalı sağlık sorunu yaşayacağını ve bu durumdan çok etkileneceğini hatta bitap düşeceğini bilmelidir. Zor zamanlardan geçeceğine delalet eder. Çiğ yumurtayı, sayıca fazla gören, yani birde fazla çiğ yumurta gören kişi için, darlığı varsa genişe çıkacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, bekarsa evliliğine, evliyse de çoluk çocuk sahibi olacağına işaret eder. Başkasından çiğ yumurta alan kişinin, neredeyse eşsiz bir çocuk sahibi olacağına, yumurtayı alırken kırılırsa yumurta, çocuğunu kaybedeceğine yorumlanır.

Bazı yorumcular rüyada çiğ yumurta görmeyi evlada, bazı yorumcularda kan döküleceğine yorumlarlar. Bunun yanında genel olarak rüyada yumurta görmek bereketle yorumlanır. Ama yumurtanın bazı halleri de kötü manalar içerebilir. Tıpkı madalyonun iki yüzünün olduğu gibi. Yada bardağa hep dolu tarafından bakılamayacağı gibi.

Başka bir anlamda rüyada çiğ yumurta yemek, rüya sahiplerinin hayatlarında mevki olarak iyi yerlere geleceğine, hayır hasenatta bulunacaklarına, bolluk ve bereketli bir hayatın içinde olacaklarına, hem ev hayatlarında hem de iş hayatlarında başarıyı yakalayacaklarına delalettir. Rüyasında gördüğü çiğ yumurtayı pişirip yiyen insanında, başarıyı kendi çabasıyla yakalayacağına delalet eder. İş hayatlarında yapacakları işlerde bol kazanç sağlayacaklarına işaret eder. Eğer iş hayatında kendi işini yapmıyorsa kişi, yani başka birinin yanında istihdam ediliyorsa, o kişini yanında makam ve mevki olarak yükseleceğine, patronu için gitti toplantılarda başarıyla döneceğine delalet eder.

Rüyada çiğ yumurtayı satın almak ise, tabirinde iyiye yorumlanır. kişinin hayatına girecek değerli şeylere, mala ve mülke, işinizde ve evinizde bolluk ve berekete yorumlanır. Bu kadar yorumdan anlaşılacağı üzere, rüyada çiğ yumurta görmek her zaman olumlu yorumlanır, ama yumurtanın kırılması kötüye yorumlanır. Çiğ yumurta görmek mutluluk, bereket, mal ve mülk artışı gibi olumlu manalar taşısa da, yumurtanın kırılması, ölüme, kana, malı ve mülkü kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada çiğ yumurta görmek, rüya sahibinin düşmanlarına karşı savunmasız bir döneme gireceğine tabirdir. Bu durum altında ezilen durumda olacak ve hoş olmayan bir durumda kalacak.Rüyada çiğ yumurtanın kırıldığını gören kişi, evladı ile sıkıntılar yaşayacaktır. Kısa zamanda düzelecek sorunlar olacak bu zamanda sakin ve sabırlı adımlar atılmalıdır.

Rüyada çiğ yumurta sarısı görmek, bu rüya sahibi evlilik yolunda ise düşünerek ve ana baba rızası alarak evlenmelidir. Hoş olmayan tartışmalı bir evliliğe işarettir.Rüyada çiğ yumurta kusmak, bu rüya görülen kötü rüyaların tam tersi ile yorumlanır. Rüya sahibine gelecek olan güzelliklere tabirdir. Bazende içinde yaşadıklarını dışa vurmasıdır.Rüyada çiğ yumurta temizlediğini gören kişi, kendine zarar veren kişilerden kurtulur ve vakti geldiğinde kendini yükseltecek mertebeye gelir. Bundan dolayı hayatını düzene sokmak olarak yorumlanır.

Rüyada çiğ yumurta yiyen birini görmek, gözü yükseklerde olan birine tabirdir. Başarıya ulaşmak için her yolu deneyen ve kimseye aldırış etmeyen birine delalettir.Rüyada çiğ kırık yumurta gören kişi, belli başlı sağlık sorunları yaşayacağına manasında söylenir. Kişinin daha çok hayatında yaşayacağı bazı kötü olaylara yorumlanır.