Rüyada Çeşmeden Su İçmek

Rüyada Çeşmeden Su İçmek, Rüyasında çeşmeden su içtiğini gören kişinin rüyası, o anda hissedilen susuzluk derecesine ya da çeşmenin yapısına göre farklı şekillerde yorulur. Kişi eğer çok susadığını ve kana kana çeşmeden su içtiğini görürse, çok arzuladığı maddi bir imkana kısa zaman içinde kavuşacağına, gelecek bu paranın sıkıntılarını çözeceğine ve kişinin maddi refahına delalettir. Aynı zamanda içilen su berrak ve tatlı ise, aile fertlerinden birinin haneye ağız tadı getirecek düzeyde bir başarıya imza atacağına işaret eder. Bu gurur verici hadise, uzun zamandır çalışılan bir sınavdan yüksek puan alınması, evlenme çağındaki evlat var ise nişan töreni yapılması ya da yeni bir işe başlama gibi kutlama gerektirecek düzeyde, sevindirici bir olay olacaktır.

Suyun berrak oluşu yine alınacak temiz haberlerin alametidir. Rüyasında çeşmeden su içtiğini gören kişi çok da susamamış olduğunu hissetti ise, bu çok da istenmeyen bir işe başlanacağına, dayatmayla bir evlilik yapılacağına, çalışan bir kişi ise yeni iş yükü üstleneceğine, üniversite sınavına girmiş bir öğrenci ise çok da hedeflemediği bir bölümü kazanacağına delalet eder. Ayrıca kişinin içtiği su midesini kaldıracak düzeyde kötü bir tada sahip ise, aile içindeki dirliğin ve refahın uzun süredir olumsuz bir sürece girdiği ve hane halkının zaman geçirmeden yaşantılarına çeki düzen vermeleri gerektiğini işaret eder.

Su içilen çeşme çok büyük bir yapıya sahip, tarihi eser sayılabilecek detaylar içeren ve mimari bakımdan çok güzel dokunuşları taşıyan bir çeşme ise, bu rüyayı gören kişinin dini bir vecibeyi yerine getireceği için, Tanrı katında büyük sevap kazanabileceğine yorulur. Kişinin vereceği sadaka, yapacağı yardım ve bağışlayacağı paranın ona kat be kat geri döneceğini işaret eder. Böylesi bir çeşmeden su içmek gibi bir mertebeye nail olan bu kişinin hayırlı bir yaşam sürdüğü ve bundan sonraki olumlu davranışlarının da ödülsüz kalmayacağı beklenir.

Ancak rüyada su içilen çeşme çok yıkık dökük, otlarla kaplanmış, neredeyse kurumuş bir çeşme ise bu rüyayı gören kişinin refaha ermesi için biraz da başkalarına destek olması gerektiği anlamını taşır. Var olan darlığını aşmasının yolu, biraz da başkalarını düşünmekten geçecektir. Kişi bu su içtiği harap çeşmeyi tamire kalkıştığını, otları temizleyerek su yolunu açtığını ve kurumaya yüz tutan pınarı kazarak daha fazla su bulmaya çalıştığını gördü ise, onu sıkıntılarından uzaklaştıracak bir paylaşımın yaklaşmakta olduğunu bilmelidir.

Rüyada çeşmede el yıkamak, gelen fırsatları doğru şekilde değerlendirememek ile yorumlanır. Rüyada çeşmede el yıkanması yanlış yatırım ve batacak işi de temsil etmektedir. Rüyada ellerini yıkayan birini görmek, başkalarının kazançlarından kar elde ederek geçimi sağlayan kişiler ile yorumlanmaktadır.

Rüyada bozuk çeşme görmek, hayırsızlık ile yorumlanır. Rüyasında bozuk bir çeşme gören kişi, istediklerine ulaşamayacak ve kötü haberler alacaktır. Rüyada bozuk çeşmeyi tamir etmeye çalışmak, pes etmeyen çalışkan kişileri temsil etmektedir.

Rüyada çeşme akması farklı anlamalara yorulur. Rüyasında evindeki çeşmelerin aktığını gören kişi, helal kazanç elde ederek çocuklarını geleceği için yatırım yapacaktır. Rüyasında dışarıda bir çeşmenin aktığını gören kişi, yalan söyleyerek para kazanacak ve yatırımlarına bu para ile ekleme yapacaktır.

Rüyada çeşme kapatmak, nasip ve kısmetlerin geri çevrilmesi ile yorumlanmaktadır. Rüyasında akan bir çeşmeyi kapattığını gören kişi, kendisine yapılan iyilikleri fark etmeyecek ve değerlendiremeyecektir. Rüyasında akmayan bir çeşmeyi kapattığını gören kişi, tarafına karşı planlanan kötü şeyleri fark edecek ve önem alacaktır.

Rüyada çeşme yıkamak, inancı zayıf olan ve vesveseye kapılan kişileri delalet eder. Rüyasında çeşme yıkadığını gören kişi, hayatında olanlar ile alakalı şüphelere kapılacak ve düzenini bozacaktır. Rüyada kendi evinin çeşmesini yıkadığını gören kişi, aile arasında güvensizlik hissedecek haberler alacaktır.

Rüyada çeşme yıkamak, inancı zayıf olan ve vesveseye kapılan kişileri delalet eder. Rüyasında çeşme yıkadığını gören kişi, hayatında olanlar ile alakalı şüphelere kapılacak ve düzenini bozacaktır. Rüyada kendi evinin çeşmesini yıkadığını gören kişi, aile arasında güvensizlik hissedecek haberler alacaktır.