Rüyada Cep Telefonun Kırılması

Rüyada cep telefonun kırılması genellikle kendi yaptığı hatalar yüzünden çoğu defa pişmanlık duyan rüya sahibinin bir türlü akıllanmadığına, başına gelen olaylardan ders çıkarmadığı gibi, kendisine bu gibi durumlarda fikir veren, yol gösteren kimseleri de aksi tavırlarıyla kırdığına işaret eder ve büyük bir nankörlük, kendisine yapılan iyiliği unutmak anlamlarına gelmektedir. Rüyada cep telefonunun ekranının kırılması rüya sahibinin, hem kendisinin, hem de ailesinin yüzünü kara çıkaracak işlere bulaşacağına, söz dinlemediği gibi, yanlış kimselerle ahbaplık etmek yüzünden geleceğini karartacağına işaret eder

Rüyada cep telefonunun kırıldığını görmek gereksiz şekilde ego yapıldığına, hatalarını kabul etmek yerine burnunun dikine gidildiğine işaret eden bu rüya, eğitim çağındaki kişiler için yanlış tercihler yapabilecekleri için ailelerinin desteği olmadan, tek başlarına karar vermemelerini de öğütler. Kendisine bir yararı olmayan hayaller kurmanın ve sonunda zaman kaybıyla beraber iş kurmakta veya işe girmekte zorluk çekileceğine, rüyada cep telefonunun kırılması bugünleri yaşarken geleceği düşünmeden hareket etmenin zararlarını ilerleyen yaşlarda çekmek zorunda kalacak olan rüya sahibinin pişmanlık içinde kalacağını işaret eder.

Rüyada cep telefonun camının kırılması aile hayatında ve sosyal hayatta ortaya çıkacak sorunlardan dolayı sıkıntı çekileceğine ve bu yüzden sağlık sorunlarının baş göstereceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin vaktini gereksiz şeylere harcadığına ve önemsiz işlerle uğraştığına tabir edilir.

Rüyada cep telefonun düşüp kırılması rüya sahibinin uzun bir süredir rayına oturtmaya çalıştığı bir işte çıkacak sorunlardan dolayı zarar edeceğine ve para kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada cep telefonun başkası tarafından kırılması gören kişinin herkesten gizli, saklı bir iş yapmaya çalıştığına işaret eder. Yani rüya sahibi için saman altından su yürüten deyimi kullanılabilir. Aynı zamanda sıkıntıların ve dertlerin son bulması şeklinde tabir edilir.

Rüyada cep telefonun kırıldığını görüp ağlamak ören kişinin büyük bir yanılgıya ya da hataya düşeceğine işaret eder. Kişi sonradan kederlenecektir şeklinde yorumlanırken bir yanda da maddi anlamda ferahlık yaşayacağına tabir edilmektedir.

Rüyada cep telefonun ekranının çatlaması gören kişinin toplumda hoş karşılanmayacak, kendisini küçük düşürecek bir davranışta bulunacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu çirkin davranışından sonra toplum kendisini dışlayacak ve bundan sonra topluluk içinde istemeyecektir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada cep telefonun ekranı kırılması rüya sahibinin söylemek isteyip de söyleyemediği, anlatmak isteyip de anlatamadığı sırlarını açmaya karar vermesine işaret eder. Bu yük artık fazla ağır gelmeye başlamıştır şeklinde yorumlanır.

Rüyada cep telefonunun parçalandığını görmek gören kişinin yaptığı bir hatadan döneceğine ve yanlışının farkına vardığı andan onu hemen telafi etme yoluna gideceğine işaret eder. Rüya sahibinin zararın neresinden dönülürse kardır felsefesi ile hareket edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada cep telefonun ikiye bölünmesi gören kişinin çektiği zahmet, çile ve yokluk nedeniyle artık kendini tutamayacağına, patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki her şeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına işaret eder.

Rüyada cep telefonun ortadan ikiye ayrılması gören kişinin gereksiz külfetten, ona ağır gelen maddi yükümlülüklerinden, ayağına dolanan işlerden, karşısına çıkacak aksiliklerden, kötü kişilerden ve uğursuzluklardan kurtulacağına, bu sayede yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına, bundan sonra kendisi için çok daha iyi şeyler yapacağına işaret eder.

Rüyada cep telefonunun parçalandığını görmek canınızı sıkan, ruhunuzu daraltan olayların son bulacağına yorumlanır. Bazen de dertleşecek bir dosta, yalnız kalma ihtiyacı olarak da yorumlanır.

Rüyada cep telefonunun ikiye bölünmesi müjde ve hayır bulacağı bir gerçekleşeceğine rivayet edilir. Maddi olarak rahat bir yaşam sürmeye, sosyal aktivitelere zaman ayırmaya, aile içi ilişkilerin yerinde olmasına yorulur.

Rüyada telefon kırılması gönül dünyanızda hayırlı işlerin olacağına, bekarlar için kısmete, evli olan kimseler için dirlik içinde olmaya rivayet edilir.

Rüyada telefon kırılmış görmek şansızlık son bulmasına, yaşamınızda artık güzel günlerin yaşanacağına yorumlanmıştır. Aynı zamanda başvuru yapılan bir işe girmeye, girilen bir sınavı kazanmaya delalet eder.