Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan görmek, düşman sayısı ile yorumlanabilir, rüyada görülen yılanın çokluğu düşmanı gösterir, rüyada yılanlar nerede görülmüş ise o mekanda kendisine haset, fesat, düşmanlık ve kin güdenler olduğuna işaret etmektedir. Rüyada büyük yılanlar görmek, güçlü ve kuvvetli birden çok düşman ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada büyük yılan gören kimse farkında bile olmadığı sinsi, iş sahibi, kariyerli veya akıllı düşmanlar ile çevresinin sarıldığından emin olabilir bu rüya uyarıcı ve bir şeyi haber eden rüya olarak kabul edilir. Rüyada büyük yılan İslami tabirlerde, maddi ve manevi olarak sizden faydalanmak isteyen kimseleri temsil eder.

Rüyada büyük ve iri yılan görmek rüya sahibinin hastalık veya bir felaketten dolayı malını ve parasını kaybedecek olma ile tabir edilip, yorumlanır. Bu rüya pek hayır ile yorumlanmaz, rüya sahibinin büyük sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Bir süre dikkatli ve temkinli olması gerektiğine işaret eder. Büyük yılan görmek, Dini ve diyanet yorumlarda şu şekilde tasvir edilir, zeki düşman, ahmak ve cahil kadından ve akrabası olan kişilerden size gelecek olan büyük zararlar ile yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) tabiri: Rüya sahibi için uyarıcı bir rüya, kötü bir haber, kötü söz işitmek ve kavga olarak nitelendirilir. Etrafındaki kişilerden gelecek olan kötülük ve felakete işaret eder. Rüyada büyük yılanlar görmek başarısını ve gücünü çekemeyen kıskanç kimseler ile ifade edilir.

Câferi Sâdık (r.a) yorumları: Rüyada büyük yılan görmek karışık ve kalabalık düşmanları ile mücadele içinde olmak ile yorumlanır. Rüyada görülen büyük yılan dert, tasa ve hüzün anlamına gelir.

Rüyada Büyük Yılan Görmek Aydınların Görüşü

Rüyada büyük yılan sokması görmek, kendinden makam ve mevki olarak büyük biri tarafından azarlanmaya veya bir işin son bulmasına vesile olmasına işaret eder. Büyük yılan rüyası sinsi, çok çekemeyen kimse, kötü düşmanlar ile yorumlanır. Rüyada çok sayıda büyük yılan görmek, rüyayı görenin her konuda dikkatli olması gerektiğine, özellikle iş yerinde kuyusunu kazmaya çalışanlar olduğuna işaret eder. Rüyada büyük yılan soktuğunu görmek iş ve aile hayatına gelecek olan zarara delalet eder. Rüyada büyük yılan öldürmek düşmanlarına karşı gelerek malını ve parasını korumaya işaret eder. Rüyada büyük yılandan kaçmak varlığı ile huzursuzluk veren kişilerden uzak duracak olma ile ifade edilir.

Rüyada Büyük Yılan Görmek İslami Manası

Rüyada büyük yılan görmek hayırsız olan kişilerin varlığına işarettir. Hem maddi olarak hemde manevi olarak rüya sahibine zarar verme ile yorumlanabilir. Rüyada büyük yılan görmek tehlikeli ve gözü kara bir düşmana işaret eder. Aile ve iş hayatının bozulması için elinden geleni yapan hain bir düşmana delalet eder. Eğer büyük yılanın birde ayaklarını olduğunu görmüş iseniz çok güçlü bir düşmana işaret eder.

Rüyada görülen yılan birden fazla şekilde yorumlanırken yılanın büyüklüğü, rengi ve diğer ayrıntıları doğru rüya yorumlanmasını sağlar. Rüyada görülen yılan küçük zayıf ve kolayca bertaraf edebileceğiniz bir düşmanınız olduğuna yorumlanırken büyük yılan güçlü ve size zarar verecek olan bir düşmanınızın olduğunun habercisi olarak yorumlanmaktadır. Rüyanız da büyük bir yılan görmüş iseniz bu sizin çok yakınınızda olan ve size nefret ve kin besleyen en zayıf fanınızda size büyük zararlar verecek bir yakınınız olduğu anlamına gelmektedir.

Sizin sevgi beslediğiniz ve güvendiğiniz biri olan bu düşmanı çok uzağınızda aramayın bu kişi aile içinden ya da çok yakından bir akrabanız olabilir. Eğer rüyanızda gördüğünüz büyük yılan ile konuşursanız bu uzun zamandır küs olduğunuz bir düşmanınız ile yeniden barışacağınız demektir. Rüyanızda gördüğünüz büyük yılan bir su yılanı ise etrafında sevilen ve sayılan biri ile güzel bir dostluk kuracağınız anlamı çıkarılmaktadır. Görmüş olduğunuz rüyada sizin beslediğiniz ve baktığınız bir yılan var ise bu sizin ileride çok zengin olacağınız ve lüks bir yaşama kavuşacağınızı müjdeler.

Eğer başınızın üstüne sarılmış şekilde büyük bir yılan oturmuş ise devlet kapısında varsa çözümlenememiş bir işiniz ya da devlet kapısında çalışıyor iseniz makamınızın yükseleceğine delalet edilir.

Rüyada Büyük Yılan tarafından ısırılmak

Rüyada sizi ısıran büyük yılan düşmanınızın size hem maddi hem de manevi açıdan büyük zararlar vereceğini kaybedeceğiniz paralar yüzünden büyük sıkıntılar çekeceğinize ve aile huzurunuzun da bozulacağına delalet etmektedir.