Rüyada Bornoz Giymek

Rüyada bornoz görmek, yaşamınızda yeni sorumluluklar alacağınıza, kıyafet üzerine giymek ise iş konusunda sorumluluğu çok büyük risklerin altına gireceğiniz manası taşımaktadır.

Rüyada Bornoz Satmak

Görülen bu rüya çok avantajlı fırsatı kaçıracağınıza yorumlanmaktadır.
Eğer gördüğünüz yeni ise işinizin gelecekte çok daha kar getirecek işe dönüşeceğine, eski veya kirli ise aldığınız kararlara dikkat etmeniz gerektiğine, aksi taktirde zarara uğrayıp hayal kırıklıkları yaşayacağınıza işaret etmektedir.
Kendisine ait olmayanı giymek alakası olmadığı işe karışarak canının çokça sıkılmasına işaret etmektedir.
Bazı yorumculara göre ise sizin yakınlarınızda size yardımcı olan ve bu yardımında süreklilik olan vefalı dosta veya arkadaşa delalet etmektedir.
Rüyalarınızda gördüğünüz rengine göre siyah bornoz bela ve musibetlere, beyaz hayra ve feraha ermeğe, yeşil iyi haber ve hayır işlemeye, sarı ise hastalıklara ve sıkıntılara delalet etmektedir.

Rüyada Bornoz Hediye Etmek

Rüyasında hediye eden kişi bekar kadın ise hediye ettiği kişi ile gönül ilişkisi yaşayacağına, evli bir kadın bir erkeğe hediye ediyorsa eşiyle arasının düzelip mutlu olacaklarına delalet etmektedir.
Eğer hediye eden bekar bir erkek ise hediye ettiği kadın ile bir gönül ilişkisi yaşayacağına, eğer evli ise eşiyle bağlarının kuvvetleneceğine delalet eder.

Rüyasında Bornoz Diktiğini Görmek

Eğer rüyayı gören kadın ise bir iş için yoğun emek harcayacak halletmesine işaret etmektedir. Şayet bir genç kız çeyizine bunu ekliyorsa çok iyi bir ev hanımı olacağına ve mutlu bir evlilik yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada Bornoz İle Kurulanmak

Kişi rüyasında banyodan üzerinde giyinmiş olarak çıktığını bununla kurulandığını görürse rüyasının hayra yorulacağına işaret etmektedir. Kurulanmış olduğunuz eğer beyaz, temiz yeni alınmış ise var olan günahlarından arınmaya manevi temizliğe delalet etmektedir.
Şayet kurulandığınız bornoz kirli ise üzerinize aldığınız bir işi zamanında istenilen şekilde bitiremeyeceğinize bu hususun canınızı çokça sıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada Bornoz Sattığını Görmek

Hayırlı bir şekilde yorulmayan rüyalardandır. İş hayatında bazı sorunlar yaşayacağınıza ve yaşadığınız bu sorunların canınızı sıkacağına işaret etmektedir. Rüyanızda sattığınızı görmeniz size sunulacak olan büyük iş fırsatını geri çevirerek büyük zarar etmeniz anlamına da gelmektedir.

Rüyada Bornoz Satın Aldığını Görmek

Eğer kendi işini yapıyorsa bu işte bazı değişiklikler yapmasına, şayet başkasının yanında çalışan işçi ise işinde değişik pozisyona geçmesine veya iş değiştirmesine yorumlanmaktadır. Niyeti olanlar için hac veya umreye gitmek üzere hazırlık yapmaya, maddi zorluklardan kurtulmaya veya mal edinmeye de yorumlanmaktadır. Rüyanızda bornoz satın aldığınız kişi tanıdığınız ise bu kişiden yardım alarak sorunlarınızdan kurtulacağınıza, tanımadığınız kişi ise hayatınızda değişikliğe yol açacak veya size bir katkısı olacak insanlara delalet eder.

Rüyada Bornoz Giydiğini Görmek

Yeni sorumluluklar demektir. İşinizde veya normal hayatınızda yeni sorumluluklar alacaksınız demektir. Banyodan çıkınca temiz vücut üzerine temiz şekilde giymek günahlardan arınmaya ve hatalardan vazgeçmeye delalet eder.
Eğer hiç banyo yapmadan giydiğinizi görmüşseniz vazgeçmek isteseniz bile kötü alışkanlıklardan ve kötü düşüncelerden kurtulamayacağınız anlamına gelmektedir. Aynı zamanda etrafınızda zararlı arkadaşlarınızın olduğu ve bu nedenle kötü alışkanlıklardan vazgeçemediğiniz anlamına gelmektedir.
Bornozu giyinip sarınmanız elde edeceğiniz menfaate veya birisinden sorunlarınız için yardım alacağınıza işaret eder, bu kişi yakınınızda güvenilir birisi olacaktır.

Rüyada Beyaz Bornoz Giymek

Günahlarınızdan arınmak üzere tövbe ederek hatalarınızdan ve yanlışlarınızdan kurtulmaya, yeşil giymek hayırlı haberler alacağına ve hayatının güzelleşeceğine, sarı bornoz ise bir hastalığın kendisine isabet edeceğine delalet etmektedir. Rüyanızda siyah bornoz giydiğinizi görürseniz bela ve musibetlerin sizi bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Bornoz Çıkardığını Görmek

Eğer kirli ve eski bornozu üzerinizden çıkarıyorsanız kötülüklerden sıyrılıp, günahlardan arınmaya, temiz beyaz bir bornozu çıkarıyorsanız günaha dalmaya, sarı bir bornozu üzerinizden çıkardığınızı görmek mevcut hastalıklarınızdan şifa bulacağınıza delalet eder. Yeşil bornozu üzerinizden çıkarmanız dini duygularınızdan uzaklaşarak kötülüğe meyledeceğinize işaret olmaktadır. Rüyanızda siyah bir bornozu üzerinizden çıkarmanız başınıza gelecek bela ve musibetlerden kurtuluşa ermeğe delalet etmektedir.