Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada Beyaz Yılan Görmek son zamanlarda bir takım sorunlarınızı ailenizden ve çevrenizde bulunan sizi çok seven insanlardan çıkaracağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Sizin sıkıntılı zamanlar geçirdiğinizden hiç kimseye bahsetmediğiniz için, sizde ki bu ani değişikliği fark eden arkadaşlarınızın nedenini öğrenmek için size soru sordukları zaman, çok büyük bir tepkiyle karşılaşmaları onların kalplerinin kırılmasına neden oluyor. Sorunlarınızı eğer çözmek istiyorsanız o zaman ailenizden ya da çok severek güvendiğiniz arkadaşlarınızdan yardım almanız gerekiyor. Bu sayede sorunlarınızın çözülerek, daha huzurlu olacaksınız. Ama eğer sorunlarınızı çözemezseniz hem çevrenizde kimse kalmayacak hem de sizin bunalmanıza neden olacaktır.

Rüyada beyaz yılan öldürmek gördüğünüz yılanı öldürüyorsanız sizin zor yollardan geçerek, çok büyük dertlerinizin olacağı bu dertlerinizi ailenizin yardımıyla yeneceksiniz. Sizin çok iyi bir eğitim alarak en iyi okulları okumanız için çabalayan ailenize her zaman onları gururlandırdınız. Beklemediğiniz bir anda başınıza gelecek olan bir takım sorunların sizi çok derinden etkileyip en zor zamanları yaşamanıza neden olacağından bu sorunları nasıl atlatıp üstesinden geleceğini kara kara düşünüyorsunuz. Tek başınıza herhangi bir çıkış yolu bulamayıp, ailenize neden zor zamanları geçirdiğinizi söylemediğinizden onlarda size yardım edemiyor. Daha da kötü olmadan ve dertlerinizin artmaması için muhakkak ailenizden yardım almanız gerekiyor. Böylece en iyi kısa yoldan bu sorunlar kapatılarak, başınızın ağrımaması sağlamış olacaksınız.

Rüyada beyaz yılan sokması yılanı yediğinizi gördüyseniz iş hayatınızın sürekli olarak ailenizle birlikte olduğunuzdan bunalıyorsunuz. Yaşınızın ilerlediği için, kendi işinizi kurup kendi ayaklarınızın üzerinde durmak istiyorsunuz. Bu duruma sürekli olarak karşı çıkan aileniz herhangi bir iş konusunda yeteri kadar tecrübeli olmadığınızdan, tek başınıza bir iş yapamayacağınızı düşünüyor. Bu da sizin daha çok üzülmenize neden oluyor. En sonunda ailenizle yapacağınız bir kavga sizin kendi işinizi kurup, çok büyük paralar kazanmanızı sağlayacaktır. Bu işi kurabilmek için, alacağınız borç sizi biraz zorlayacaktır. İlk başlarda biraz zorlanacak olsanız bile, zamanla her şey yerine oturacağından çok kısa süre de bütün borçlarınızı ödeyip, bol para kazanacaksınız.

Rüyada beyaz yılanın sizi soktuğunu gördüyseniz, yeni bir iş hazırlığında iş için çok büyük sermayeler koyup, çok büyük kazançlar elde edeceğinizi düşünüyorsunuz. Bazı rakiplerinizin olduğundan, bunları alt etmenin yolunu arıyorsunuz. Sürekli olarak rakiplerinizin açıklarını arıyor onları sürekli olarak zarara uğramasını istiyorsunuz. En sonunda rakiplerinizin zarara uğrayıp işyerlerini kapatmalarına neden olacak hile yapacaksınız. Bu durum sizin iş yerinizi en iyi ve sektöründe tek olabilmesini sağlayacaktır. Bir süre çok büyük paralar kazanmanıza en iyi şartlarda iş yerinizi daha da büyütmenize neden olacaktır. Daha sonra ise, vicdanınızla baş başa kaldığınız zaman, yapmış olduğunuz büyük hatanın farkına varıp vicdan azabı çekeceksiniz.

Rüyada beyaz yılan ısırması gördüğünüz yılandan korkup kaçıyorsanız, çevrenizde bulunan insanlar sizin aşırı sert bir insan olduğunuzdan sizden korkuyorlar. Özellikle ailenizde bulunan insanların sizden çekindikleri için, bir sorun olduğu zaman size söyleyemiyor. İşyerinizde olabilecek olan herhangi bir olumsuzluk sonucunda patlamanıza neden oluyor. Sinirlerinizi kontrol altına almalı, biraz daha sakin bir tavır içerisine girmelisiniz.