Rüyada Bebek Emzirmek

Rüyada bebek emzirmek kişinin emzirdiği bebeğinin erkek veya kız oluşuna, emzirdiği kişinin yaşına ve ne kadar emzirdiğine özelliklerine göre İslami olarak çok farklı şekilde yorumlanır. Rüyada bir başkasının bebeğini emzirdiğini gören kişi dünyevi hayatta karşısına çıkan kapılarının yüzüne kapanmasına işarettir. Rüyayı gören kişi ister bebek, çocuk yada yetişkin emzirsin sonuç yine bu şekilde İslami olarak yorumlanır. Rüyada bebek emzirdiğini gören kişi eğer erkek bebek görüyorsa bu rüyayı gören kişinin mutluluk sevince ulaşacağına lakin rüyayı gören kişi kız bebeği emziriyor ise bu İslami olarak darlığa, sıkıntıya ve hüzne işaret olarak yorumlanmaktadır. Ayrıca Rüyada kız bebeği emzirdiğini gören kişi bekar ise bu onun kısa süre içerisinde evleneceğine eğer evli ve kızı varsa rüyayı gören kişinin kızından yana bir sıkıntı olmayacağı ve kızından göreceği hayra işarettir ve bazı Alimlere göre bu rüyayı gören kişi eğer hamileyse kız çocuğu dünyaya gelir.

rüyayı gören kişi kendi bebeğini emziriyor ise bu rüya bebeğinizin ilerde yaşamında çok başarılı olacağını göstermektedir. Evladınız yaşamında yüksek bir makama ulaşabilir, hayatında güzel başarılar elde edebilir. Bir kadın kendi memesinden süt emerse, mallarının çocukları tarafından harcanacağını gösterir. Bu rüyayı gören kişiler çocuklarına yaptıkları yatırımlara dikkat etmeli ve bu yatırımlara dokunmamaya çalışmalıdır. Başka bir tabire göre rüyada emzirmek kişinin merhamet ve şefkat duygularının meydana çıkması olarak yorumlanır. Bu kişiler gerçek yaşamlarında çevresindeki insanlara yardımcı olabilir, engellerin ortadan kaldırılmasını sağlayabilir ve dostlarıyla olan ilişkilerinde onlara destek olarak hayırlı işlere vesile olabilirler.

Rüyasında bebek emzirdiğini gören kişi eğer kendi evladını emzirdiği görüyorsa bebeğin ileride yüksek bir mertebeye ulaşacağına ve ileride yüksek bir makama geleceği İslami olarak yorumlanır. Rüyada kendi evladını emzirdiğini gören kişinin, çocuğu emzirme yaşını geçmişse eğer bu günlük hayatındaki durumun hayırlı olacağına ve feraha erişeceğine işarettir. Rüyada çocuk emzirmek islami olarak her zaman iyiye işaret olarak yorumlanır. Rüyada çocuk emzirdiğini gören kimse Alimler tarafından ‘hasta için şifa bulmak, sıkıntıda olanların da sıkıntılarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada bir erkeğin bebek emzirdiğini görmesi islami olarak dünyevi işlerinin kötüye gitmesine işarettir. Bu rüyayı gören kişi sıkıntıya gireceğine veya hastalanacağına işarettir. Rüyayı gören kişi evliyse şayet ailevi sıkıntıları yaşayacağına ve huzursuzluğun onu bulacağı anlamına gelmektedir çünkü bu rüyayı gören erkek dünyevi hayatındaki yaratılış fıtratına ters davranmış olur ve günaha girer.

Bir kadının rüyasında bebeğini emzirdiğini görmesi, bebeğinin büyüklüğünde büyük bir mertebeye ve makama ulaşacağına delalet eder. Bir kişi rüyasında sütten kesilmiş bir bebeği emzirdiğini görse, o kişi hapse girer veya hasta olur. Ya da üstüne kapı kapanır. Rüyada Bebek emzirmek her zaman için iyi olarak yorumlanır. Eğer rüya gören gebeyse gebelikten kurtulur. Kimi yorumculara göre, rüyada kendi annesini emdiğini görmek, şeref ve mertebeye olarak yorumlanır.

Rüyada Bebek Emzirmek Anlamı: Bir kişi rüyasında bir bebeği emzirse veya bebekten emerse, o kişiye şiddet ve eziyet gelir. Sonra da Allahu Teala celle celalüh o kişiyi düştüğü zorluk ve eziyetten kurtarır. Bir bebekten süt emdiğini ya da bir bebeğe süt verdiğini görmek, erkek için hapisle yorumlanır.

Rüyada Bebeğin Meme Emmesi: Rüyasında bir bebeğin meme emdiğinin görülmesi, gören kişinin rızkının genişlemesine ve bol olmasına, memeden emdiğinin süt yerine kan olduğunu görmek ise haram olarak kazanacağı mal şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bebeğe Süt Vermek: Rüyasında emzikli olan bir kadının erkek bebeğe süt verdiğini görmesi, sevinç ve mutluluğa yorumlanırken, kız bebeğine süt vermek ise, üzüntü ve keder olarak yorumlanır. Rüyada bebek emzirmek bu rüyayı gören insanın çocuklarıyla alakalıdır.

Rüyada emzirmek Görmek: Bu rüyayı gören kişinin, çocuklarından razılığına, onların başarılarından gururlanacağına ve onların yaptıkları işlerde aldıkları başarılar ile mutlu olacağına işarettir. Bunun dışında aile ve sosyal hayatta huzur ve mutluluk bulmaya işarettir.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek: Rüyasında erkek bir bebek emzirdiğini görmek; yakın bir zamanda bebeğinizin olacağı ve bununla birlikte şifa ve deva olarak yorumlanır. Rüyada bebek emzirmek görülmesi, sevinç, bereket ve kuvvete delalet eder. Böyle bir rüyayı hâmile olan kadının görmesi, hamilelikten kurtulmasına delalet eder. Bu rüya güzel ve hayırlı olan rüyalardandır.

Rüyada sütten kesilmiş bir bebeği emzirdiğini ve göğsünden süt gelmesi genel olarak iyi yorumlamasına rağmen bazen sütten kesilmiş bebeği emzirmek hapis yolunun gözükmesine veyahut o kimsenin hasta olmasına işaret olabilir. Hamile bir kadın rüyasında bebek emzirmek ve göğsünden süt aktığını görmesi hamileliğinin zarar görmesi veya hamileliğinin bitmesi anlamına gelir. Bazı tabircilere göre rüyasında erkek bebeği emzirmek veya göğsünden süt akması sevinç ve mutlulukların her geçen gün daha da artmasına delalet ettiği gibi rüyasında kız bebeği emzirmek veya göğsünden süt akması rüyayı gören kişiye üzüntü ve kederin ulaşmasına işaret eder.

Rüyada bebek emzirmek ve süt akması aslında bu rüyayı gören kimsenin kendi çocukları ile ilgili olan bir duruma işaret eder.

Rüyasında bebek emzirmek süt akması rüyayı gören kişinin razı olacağı evlatlarının da çok başarılı ve gurur duyulacak kadar da başarılı ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada bebek emzirmek ve göğsünden süt akmasını gören kimse yakında bir bebeği olacağına bolluk ve berekete, güç ve kuvvete dertlerden kurtulup şifa bulmaya delalet etmektedir. Yorumculara göre rüyada kız bebek emzirmek ve süt akmasını görmek bekar biri için en kısa zamanda evleneceğine ve mutlu bir yuva kurmasına bu rüyayı gören evli ise hayırlı evlatları olacağına bazen de rüyayı görenin kız çocuğu var ise o evladından hayır göreceğine işaret eder.

Bir erkek rüyasında bebek emzirdiğini görmüş ise, hüzünlü anlar yaşayacağına ya da hapse gireceğine işarettir. Rüyada bebek emzirmek farklı farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.

Bir kadın eğer rüyasında birisini emzirirken görmüşse, bütün dünya kapılarının kapanması anlamına gelmektedir. Ya da kadının veya bir yakının hapse gireceğine delalettir. Sütü emen kişi çocuk büyük, kadın ya da erkek olsun rüya aynı şekilde tabir edilir.

Bir kadın rüyasında eğer sütten kesilen bir çocuğu emzirirken görmüş ise, rüyayı gören kimse ya hasta olacak, ya da hapse girecek olarak yorumlanır. Şayet rüyayı gören kimse gebe ise gebeliğinin son bulacağına işarettir. Aslında bu tür rüyalar gebe kadınlar için pek tabir edilmez. Çünkü gebe kadınlar gebeliğin vermiş olduğu psikoloji ile sürekli bebekle alakalı rüyalar görebilir. Bu tarz rüyalar duygusal anlamda yorumlanarak pek bir şey ifade etmediği yönünde yorum yapılır.

Bir kişi rüyasında bir çocuğu emzirmiş ya da çocuğun göğsünü emdiğini görmüş ise, o kişiyi sıkıntı, şiddet ve meşakkatli günlerin beklediğine işarettir. Ancak daha sonra Allah u Teala o kişiyi çektiği sıkıntılardan ve zorluklardan kurtaracaktır.Rüyada erkek çocuğunu emzirdiğini gören bir kimse, yaşamında birtakım sıkıntılar yaşamaya maruz kalacaktır.

Çoğu rüya tabircileri rüyada süt emzirdiğini gören ya da süt emdiğini gören kimseler için bu rüyayı hayra yormaz. Bir kadından süt emdiğini gören kimse hastalanacak anlamına gelmektedir. Bir kadın kendi göğsünden süt emdiğini görmüşse evlatlarının mirasına ortak olacağına işarettir. Kadının kendi göğsünden süt emmesi hiç hayırlı bir rüya değildir. Gerçek hayatta şansın pekiyi gitmeyeceğine işarettir.