Rüyada Bebek Bakmak

Rüyada bebek bakmak gören kişinin elinin oldukça açık ve bonkör bir kişi olduğunu işaret etmektedir. Bir alimin tabirinde rüyasında bebek baktığını gören kimselerin, iş hayatında mevkilerinin yükselerek hem mevki hem de makam sahibi olacaklarına delalet etmektedir. Başka bir rüya tabirine göre, bu rüyayı gören kişinin eğer bir hastalığı varsa çok kısa bir zaman içerisinde iyileşerek sağlığına yeniden kavuşacağına rüyanın tabiri yapılmaktadır. Rüyada bebek bakmak, çoğunlukla güçlü ve kuvvetli adamı temsil etmektedir.

Ayrıca rüyayı gören kişinin maddi açıdan durumunu oldukça iyi olduğuna, aşırı malı ve parası olduğunu işaret etmektedir. Bu nedenle bu kadar mal varlığı olan bu kimsenin etraftan çok parası ve ganimeti olduğunu göstererek işaret edilmektedir. Rüyada bebek bakmak, her zaman için rüya sahibinin kendisi için hayırlı olacak gelişmelerin olmasına, hem maddi hem de manevi olarak destekleyecek yeni gelişmelerin olacağını haber vermektedir.

Diğer Tabirlerde Rüyada Bebek Bakmak, rüya sahibi için huzur, mutluluk ve ferahlık anlamına gelmektedir. Hatta iş hayatında daha iyi bir mevkiye gelmek için basamakları çok hızlı bir şekilde tırmanacağını göstermektedir. İslami tabirde rüya sahibi eğer kız bebeğe bakıyorsa yeni hayır kapılarının açılacağını, özellikle ters giden bütün işlerinin düzene girmesi ile hem annesinden hem de babasından hayır duası alacağına rüyanın tabiri yapılmaktadır. Rüyayı gören kişin baktığı bebek erkek ise, aile ve iş hayatına bereket ve bolluk geleceği anlamını taşımaktadır. Başka bir din adamının tabirinde rüya sahibinin kafasını kurcalayan ve canını çok sıkan bir problemi kolay bir şekilde çözeceğini işaret etmektedir. Rüyasında başka bir kimsenin bebeğine baktığını görürse, kurum ya da başka bir kişiden kendisine zor anında yardım geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada erkek bebek bakmak, bereketi simgeler ve her zaman hayra yorumlanır. Güzel günlerin yaklaştığını, umut ettiğiniz her şeyin gerçekleşeceğini, rüyayı gören bekar bir bayan ise hayırlı bir kısmetle karşı karşıya geleceğine tabir edilir. Mutlu bir evliliğe sahip olacağına delalettir. Bu rüyayı bekar bir erkek görmüşse artık evlenmek için harekete geçmesi gerektiğini, çalışan kişiler için iş hayatında yükseliş olacağını, hasta biri için ise, şifa bulacağına rivayet eder.

Rüyada kız bebek bakmak, terslik olan işlerde düzelme olacağına, anne ve babadan dua alınacağına, hastalıklar için şifaya, güç kuvvet kazanmaya, karmaşık olayların düzlüğe çıkmasına, yoksulluğun ardından zenginliğe erişmeye, fazlasıyla paraya, ziynet eşyasına kısacası varlık, bereket, kazanç demektir.

Rüyada bebek bakmaya gitmek, maddi manevi konularda gelişme kaydedileceğine, rüyayı gören insanın ev sahibi olacağına, memleket özlemi çekiyorsa hasretin biteceğine, bazı musibetlere bulaşarak baş ağrısı yaşayacağına fakat hatasını telafi edeceğine, olumlu anlamda kişilerin dikkatini çekeceğine dalalet eder.

Rüyada erkek bebek kıyafeti bakmak, en kısa sürede hayırlı haberlerin müjdecisi olarak kişinin veya aile üyelerinden birinin yaşadığı sağlık sorununun yok olacağına, kazancın artıp, bolluk olacağına işaret olabileceği yönünde açıklanmaktadır.

Rüyada erkek bebeğe bakmak, iş hayatında yükseliş, kariyer, hayırlı gelişmeler şeklinde açıklanmakta olup çevresel bir saygınlık kazanacak olmak, kötü giden işlerin düzeleceği, iyi günde ve kötü günde daima dostların yardımını alacak olmak yönünde ifade edilebilir.

Rüyada erkek bebek bulup bakmak, gerçekleşmesini umduğunuz bir şeyin oluşacağına, rüya sahibi kadın ise evleneceğine yorumlanır. Erkek kişi tarafından görülmüş ise evlenme vaktinin gelmiş olmasına, rüyayı gören yaşlı ve hasta birisiyse hayatını kaybetmek üzere olduğuna işaret olabilir.