Rüyada Balık Isırması

Rüyada balık ısırdığını görmek, Rüyalar insanları her zaman etkiler. Kimi zaman iyi yönde kimi zaman kötü yönde. Hatta bazen günlerce etkisinden kurtulamayız. Hemen birilerine anlatıp rahatlamak veya yazılı basından yada rüya tabirleri kitabından yardım alarak merakınızı gidermeye çalışıyoruz. Halk arasında kötü rüyaları anlatmanın iyi olmadığını veya akan suyun başında rüyayı anlatın diye söylentiler vardır. Rüyada balık ısırdığını görmek, güzel bir tabiri ve açıklaması olan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin korkmasına ve sebepsiz yere endişelenmesine gerek olmadığı gibi bir de sevinmesi gerek bile sayılabilir.

Rüyada Balık Isırması rüyayı gören kişinin şansının açıldığının ve her yönden başarılı olacağı bir döneme girdiğinin göstergesidir. Çünkü rüyada görülen balık mal ve yanında da para demektir.

Rüyada kendinin balık balık tarafından ısırıldını gören kişi mal ve mülk sahibi olur, eline de bol miktarda para geçecek demektir. Bu rüyayı görenin işleri yolunda gider, işleri açılır ve her yerden çeşitli teklifler alacağı söylenir. Bununla beraber toplumda saygın bir yer edinir, sözleri dinlenen bir kişi olur. Hatta bazı âlimlere göre ise rüyada balık ısırdığını görmek rüyayı gören kişinin etrafındaki kendisini çekemeyen dost görünümlü düşmanların işaretidir. Rüyada sizi ısıran balık küçük ve zayifsa dusmanlarinda güçsüz ve zayıf olduğunu eğer bu ısıran balık güçlü ve büyük bir balık ise düşmanınızında güçlü olduğunu gösterir ve açıklar.

Rüyada Büyük Balık Isırması alimler tarafından güç ve kudret olarak ifade edilmektedir. Bir kişi rüyasında kendisini büyük bir balığın ısırdığını görüyor ise ve o balık ne kadar büyük ise o kişinin de malının ve parasının o kadar büyük olacağı söylenmektedir.

Rüyada ayak parmağını balık ısırması olayı rüya yorumcuları tarafından olumlu yorumlanan bir rüya değildir. Kişinin rüyasında ayağını balık ısırdığını görmesi aynı zamanda o kişiye düşmanın yaklaştığına ve düşmanın zarar vermek için uğraştığına işaret etmektedir. Genellikle rüya yorumcuları bu rüyayı bir işaret ve uyarma rüyası olarak nitelendirmektedir.

Rüyada zehirli balık ısırması yorumcular tarafından tam tersi olarak yorumlanır. Bir kişinin rüyasında kendisini zehirli bir balığın ısırdığını görmesi aynı zamanda o kişinin varsa hastalıklarından kurtulacağına veya hasta olan bir yakınının en yakın zamanda şifa bularak iyileşeceğine ve şikayetlerini üzerinden atacağına işarettir.

Rüyada Küçük Balık Isırması birçok alim tarafından düşman olarak yorumlanır. Isıran balığın küçük olması ise aynı zamanda dost görünümlü düşmanın da güçsüz ve küçük olduğu ve zarar verecek güçte olmadığı anlamına gelir.

Rüyada yüzerken balık ısırması çoğu zaman bir kişinin uyarı şeklinde gördüğü rüyalardan birisi olmaktadır. Bir kişinin rüyada yüzerken kendisini bir balığın ısırdığını görmesi o kişinin düşmanları tarafından zarar göreceğine yönelik bir şekilde ifade edilmektedir. Eğer bir kişi bu rüyayı görüyor ise dost görünen düşmanlarından bir zarar göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada elini balık ısırması maddi bir kaybın olacağına işaret etmektedir. Dolayısıyla da rüyasında bir kişi elinin balık ısırdığını görüyor ise elinden paranın çıkacağı, rüyada dahi balık ısırması can acıtıyor ise bu acı da kişinin hayır işlerine yoğunlaşacağını ifade etmektedir.