Rüyada Balgam Çıkarmak

Rüyada Balgam Çıkarmak; kişi rüyasında balgam çıkardığını görürse; bu rüya, yaşamında beklenmedik gelişmelerin olacağına ve bu gelişmeler sayesinde kazanılacak yeni fırsatlara delalet eder. Rüya sahibi memur bir kimse ise ve rüyasında balgam çıkardığını görürse; makam ve mevki sahibi bir kimse olacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Balgam Çıkarmak
Bu rüya sağlık sorunlarına işaret eder. Kişi rüyasında yeşil renkte balgam çıkardığını görürse; sağlık sorunları yaşayacak ve kişisel problemleri yüzünden bazı sıkıntılar çekecektir. Rüya sahibi geçmişte yaşadığı acıları unutacak ve kendisini kötü hissettiren her türlü kötü duygularını geçmişte bırakacaktır.

Rüyada Ağzından Balgam Çıkarmak
Rüyasında ağzından balgam çıkarttığını gören bir kimse; çok üzülmesine rağmen kimseye söyleyemediği sıkıntılarını ve sorunlarını dile getirecek ve değer verdiği insanlarla paylaşacaktır. Kişi korkularından, gam ve kederinden kurtulacaktır.

Kişi rüyasında balgam çıkarttığını görürse; kazanacağı bol miktarda mala işaret eder. Rüya sahibi burnundan balgam çıkarttığını görürse; sıkıntı verici bir durumdan kurtulacak ve rahata erecektir.