Rüyada Baldız Görmek

Rüyada Baldız Görmek; karmaşa dolu bir yaşamın habercisidir. İşlerin kötüye giderek daha da bozulacağına ve kendini ifade etme konusunda eksiklik hissedileceğine delalet eder. Rüya sahibinin yaşamında bir sürü tantananın çıkacağını ifade eder. Bu rüya sakin geçen bir ömrün birden bozularak karmaşa içine sürükleneceğine delalet eder.Rüyasında baldızını gören kişi için bu rüya asılsız ve maksatlı bir takım dedikodulara maruz kalmak olarak tabir olunur. Aynı zamanda rüya sahibinin eşiyle arasının bozulacağına delalet eder bu rüya.

Rüyada Baldızı Öpmek
Hayalperest bir kişiye işaret eder. İş hayatında olmayacak yatırımlar gerçekleştirerek ümit edilmesine ve hayaller kurulmasına delalet eder. Rüya sahibi bu işlerin olmaması sonucunda büyük hayal kırıklığı yaşayacak ve para kaybedecektir.

Rüyada Baldızla Evlenmek
Uğursuzluktur. Rüyada baldızıyla evlendiğini gören bir kimse; gereksiz yere moralini bozacak ve keyfinin kaçmasına neden olacak gelişmeler yaşayacak demektir. Rüya sahibinin çevresinde işgüzar kimselerin varlığına ve bu kişilerin rüya sahibinde stres yaratacağına yorulur.

Rüyada Baldızla Sevişmek
Bir kişi rüyasında baldızıyla seviştiğini görürse; hayırlı değildir. Sorunlarla geçecek bir döneme ve iş hayatında yaşayacağı sıkıntılara işaret eder. Aile huzurunun da etkileneceği bazı sıkıntılar yaşayacak demektir.