Rüyada Bakkal Görmek

Rüyada Bakkal Görmek; bu rüya genel olarak rüya sahibinin karşısına çıkacak hayırlı bir kısmete işaret eder. Sağlıklı bir yaşama ve rüya gören kişinin ömrünün uzun olacağını haber verir. Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya; rüya gören kişinin çevresindeki kişilere karşı dikkatli olması gerektiğini ve tavizler vermekten kaçınmasına, herkese güvenmemesine ve güvenmesi durumunda ise bazı sorunlar ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Bakkala Gitmek rüyasında bir kişi bir ihtiyaç doğrultusunda bakkala gittiğini görürse; rüya sahibi için hayırlı ve olumlu bir rüya olacak ve kişinin uzun bir zamandan sonra elinin bollaşacağına ve yeni bir düzen kuracağına delalet eder. Aynı zamanda bazı rüya tabircileri bu rüyayı gören kimse için, cömert, eli açık ve yardım sever bir kişi olduğunu ifade eder.

Rüyada görülen bakkal kısmet ve sağlıkla ilişkilendirilir. Rüyada bir bakkal dükkânına girmek kişinin evi için yeni bir şeyler alacağına yorulur. Rüyada bakkaldan bazı yiyecek malzemeleri almak ve bu malzemeleri evine götürmek kişinin beklediği bir işinin olacağına delalet eder. Rüyada bakkaldan şeker, un ve benzeri ihtiyaç maddeleri aldığını gören kişi için bu rüya beklemediği misafirler ağırlayacağına delalet eder. Rüyada bakkal dükkânı içinde el sıkışmak maddi yönden zor günler yaşamaya delalet eder. Rüyada bakkal dükkânının kapalı olduğunu görmek rızık yönünden sıkıntı yaşanılacağına işaret eder.