Rüyada Bahçıvan Olduğunu Görmek

Rüyasında bahçıvanlık ettiğini gören kişi hayırlı işler yapacak demektir. Yardıma muhtaç kimseye büyük bir iyilik yapacak, rızasını alacak şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise, iş yerinde mevkinin yükselmesine, kariyerde başarılı olmaya işarettir. Rüya sahibi saygınlık kazanacak, çevresinde itibar göreceği işlere imza atacak demektir.

Rüyada Bahçıvanla Muhabbet Ettiğini Görmek

Yeni başlanılan bir işte veya girilecek yeni bir ortamda beklenilenden fazla saygınlık görüleceği, itibar kazanılacağı anlamına gelir. Yaptıklarınız karşılığında takdir edileceğiniz bir durum yaşanacak demektir. Ayrıca vefalı bir dost, yardımınıza koşan bir akraba şeklinde tabir edilir. Çevrenizde iyi niyetli insanların ve arkanızda size destek olacak dostlarınız olduğuna işarettir.

Rüyada Bahçıvanın Katil Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin yakın zamanda başına fena bir olay geleceğine delalet eder. Bu olaya çok güvendiği bir arkadaşı sebebiyet verebilir. Rüya sahibi yakın çevresindekilere kolay güvenmemelidir. Ayrıca, menfaat düşkünü, bencil arkadaşın tehlikeli olabileceği, rüya sahibi ve yakın çevresine ciddi zararlar verebileceğini işaret eder.

Rüyada Bahçıvanın İhanetini Görmek

Rüya sahibinin çok güvendiği bir kimseden kötülük göreceği anlamına gelir. Helal parayla alınmış olan araba veya vasıtanın satılacağına arkadan konuşan dost görünümlü düşman demektir. İş yerinde tuzağa düşürmeye çalışan iş arkadaşı gibi anlamlara gelebilmektedir. Bu rüyayı gören kişi hiç beklemediği anda çok güvendiği birinin yalanlarına ve onu kandırdığına tanık olur. Bu nedenle rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlara dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Yalancı Bahçıvan Görmek

Rüya sahibinin iyilik yapmak isterken kötü sonuçlanacak bir işe başlaması demektir. Bazı yorumculara göre ise yapılan iyilikten maraz doğacağı, iyilik karşısında nankörlük görüleceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin iyiliğinin suistimal edilebileceğini, maddi ve manevi zarara uğrayabileceğini, bu sebeple düşünerek hareket etmesi gerektiğini işaret eder.

Rüyada Sahte Bahçıvan Görmek

Size iyilik yaptığını sandığınız birinin aslında kötü niyetli olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin kendini iyi biri gibi gösteren düşmanları olduğu şeklinde tabir edilir. Sahte bahçıvan, yüzünüze gülüp arkanızdan konuşan ikiyüzlü insan demektir. Rüya sahibinin güvendiği kişilere dikkat etmesi, zararı dokunmadan o kişiyle arasına mesafe koyması gerekir.