Rüyada Babanın Mezarını Görmek

Rüyada Babanın Mezarını Görmek büyük sıkıntılar ve üzüntüler çektikten sonra istediği rahatlığa, servete, huzur ve sağlığa kavuşacağına delalettir. Yapılan hatalardan dolayı yapılan başarısızlıklarda kurtulmaya, bol kazançlara, zenginliğe işaret etmektedir.

Rüyada babanın mezarını aramak, rüya sahibinin babası yaşıyor ise babasının ömrünün uzadığına, hasta ise hastalıktan kurtulacağına mutlu, sağlıklı bir yaşam süreceğine delalettir.

Rüyada babanın mezarına gitmek rüya sahibinin babası ile arasında olan kırgınlıktan dolayı üzüntü duyduğu, babasının gönlünü nasıl alabileceğini düşündüğü ve babası ile arasını düzelme yolları aradığını, sonunda düzelteceği anlamını taşıyor.

Rüyada babanın mezarında dua etmek rüya sahibi babasının mezarını ne şekilde, nasıl görüyor bilemediğimiz için tam anlamda yorumlayamıyoruz. Rüyada babasının mezarında, rüya sahibi kendini dua ederken görüyor ise zorda olan bir işinin yoluna gireceği, hayırlara vesile olacağı, bütün sıkıntılardan kurtulacağı anlamına gelir. Rüya sahibi evli ise hayırlı bir çocuk sahibi olacağına, bekar ise hayırlı bir eşe işarettir.

Rüyada babanın mezarını sulamak, rüya sahibinin kendi ailesinden sıkıntılı anlarında yeterli destek görmediği, onlardan ilgi ve sevgi beklediği anlamına geliyor. Rüya sahibinin üzüntü yaşayacağına, huzur ve sağlığının bozulacağına, değer verdiği şeylerde kayıplara uğrayacağı anlamına geliyor.

Rüyada babanın mezarını kazmak rüya sahibinin iç dünyasında babası ile ilgili kopan fırtınalar olduğu, vicdan azabı çektiği ve yaşattıkları için çok pişman, üzgün olduğunu işaret ediyor. Babası sağ ise, kendini affettirme çabasında bulunacağı ve affettireceği sıkıntılarından bu suretle kurtulacağı anlamını taşıyor.

Rüyada baba mezarını açmak, herhangi bir konudan uzaklardan olumsuz bir haber duyacağı, evliliğinde sorun çekeceği anlamına gelmektedir. Farklı alimler tarafından ise rüyayı gören insanın planladığı her şeye sahip olacağı yorumlanır. Etrafındaki herkesle dürüst ilişkiler yaşayacağı ve sağlam iletişimler kuracağına delalettir. Maddi açıdan sorun çekmeyecek kadar bolluk içerisinde olacağı, hiçbir sorunun ağzının tadını kaçırmayacağı gibi birçok olumlu anlamlar ifade ederken aynı zamanda olumsuz şekilde de açıklanmış olan kısımları da vardır.

Rüyada babanın mezarını ziyaret etmek, aile içerisindeki sorunların yerini mutluluk dolu günlerin alacağına işaret olarak, tatsızlıkların biteceği, her türlü olumsuz durumun geride kalacağı, rüyayı gören kimsenin bütün sevdikleri ile birlikte gülüp eğleneceği, çalışma hayatında başarılara imza atacağı, maaşının artıp ödemelerinin kolaylaşacağı yönünde tabir edilmiştir.

Rüyada babanın mezarına gitmek, İslam kurallarının gerektirdiği şekilde yaşayacak olmayı, Allah’a kusursuz şekilde kulluk etmeye, anne ve babadan helallik almaya, şeytana uymamaya, harama dokunmamaya yorumlanmaktadır.

Rüyada babanın mezarında ağlamak, maddi imkanlarda artış olarak sıkıntısız bir döneme geçileceği, iş dünyasında kariyer yapılacağı, küslük olan kişinin özür dileyeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca her geçen gün ekonomik yönden olumlu gelişmelerle karşılaşılacağı gibi güzel ifadeler içermektedir ancak bazı tabirciler, arkadaşlarla sorun yaşanarak kırgınlıkların oluşacağı gibi ifadeler kullanarak dile getirmişlerdir.

Rüyada babanın mezarını kazmak, iş ortağınızın hatası yüzünden itibarınızı kaybedeceğiniz anlamına gelmektedir. Sosyal ortamlarda beğenilen çok sevilen, değer gören biri olacağınıza, başarılar kazanacağı anlamlarında da yorumlanmaktadır. Ayrıca hiçbir konuda kimseye haksızlık etmeyerek helal yollardan yaşam süreceğinize, erdemli, ahlaklı, modern insanlarla arkadaş olacağınıza, maddi yönden imkanlarınızın geniş olacağına ve müşkül olduğunuz durumlardan arınacağına delalettir.

Rüyada babanın mezarında dua etmek, çalışma hayatında düşlenilen mevkiye ulaşmaya, hayal edilen servete sahip olmaya, sıkıntılara göğüs germeye, alın teriyle kazanılan parayı keyifle harcamaya, yaşanılan zararların telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, ters giden durumların normale döneceğine dalalet etmektedir. Kimi rüya tabircileri için küslerin barışacağı, kırgınlıkların biteceği, çekilen özlemin biteceği, yeni çalışmalara adım atılacağı anlamına gelmektedir.