Rüyada Ayran İçmek

Rüyada ayran içmek mutluluğa, huzura, sıkıntılı bir zaman diliminden sonra kavuşulan ferahlığa işarettir. Rüyasında içtiği ayrana sonradan tuz katan kişinin gerçek hayatında tuz miktarınca eli bereketlenir. Genel olarak ayran görmek hayırlı ve bembeyaz bir geleceğin habercisidir.Rüyada Ayran görmek, askerden gelecek olan bir oğlan, uzaklardan gelecek bereketi bol bir misafire işarettir. Rüyasında ayranın yanında yemek yediğini gören kimsenin mutfağı da evi de bereket kazanır. Bu rüyayı görenler rüyanın kendisini bir uyarı olarak kabul edip harcamalarına ve bütçesine dikkat etmelidir.

Rüyada ayran yapmak gönül rızası alınmadan yapılan bir işten hüsran ile ayrılmaya işarettir. Rüyada yaptığı ayranı çöpe atan kimse için pişmanlık getiren işler birbiri ardına gelir. Yaptığı ayranı bir başka daireye götürdüğünü gören kimse etrafına yaptığı yardımlar ile bol bol hayır duası alacak demektir.

Rüyada ayran istemek yardım istenilecek, avuç açılacak bir döneme girileceğine işaret eder. Birçok tabire göre farklı yorumlanıyor olsa da genel olarak rüyada birinden ya da birilerinden ayran istemek hayırdan değil şerdendir.

Rüyada ayran çalkalamak karışık işlerden sonra huzura erişmeye, kafa karışıklığından berrak bir karara varmaya delalettir. Rüyasında çalkaladığı ayranı bardaklara boşalttığını gören kişi gerçek dünyasında işlerini yoluna koyar, belirsizliklerden tam anlamıyla kurtulur. Çalkaladığı ayranı kendi içen insana hiç beklemediği bir yerden toplu para gelir. Bu parayı hayırlı işlere harcayarak sevap kazanır.

Rüyada ayran dökmek sıladan gelecek eski bir dostun varlığıyla şereflenmek, onure edilmek anlamlarına gelmektedir. Kapı önüne ayran döken kişi için bir veda, bir uğurlama gündeme gelir. Evinin içinde ayran döken kimse için sıkıntıdan sonra ferahlığa erişme vakti gelmiş demektir.

Rüyada ayran dağıtmak herkesin beğenisini kazanacak bir hayırlı iş yapmaya, hayırlı ameller işlemeye işarettir. Rüyada çocuklara ayran dağıttığını gören kimse günahlarından arınıp sevap yoluna girer. Rüyada ayran dağıtırken yere döküldüğünü gören kimsenin umutları kısa süreli de olsa hüsrana uğrayabilir.

Rüyada ayran ikram etmek uzaktan gelen akraba ya da misafir haberiyle birlikte sevinmeye, yeni bir dükkan açmaya ya da yeni bir iş kurmaya delalettir. Rüyada tanımadığı insanlara ayran ikram ettiğini gören kimse yeni kişilerle tanışıp yeni iletişimler kuracak demektir. Rüyada ikram ettiği halde ayran almayan birini gören kimse bir arkadaşı şiddetli bir tartışma yaşayabilir.