Rüyada Ayakkabı Tamir Ettirmek

Rüyada ayakkabı tamir ettirmek; Rüyalar insanların uykularında gördükleri güncel yaşamın bir nevi yansımasıdır. Bazende bu rüyalar olmayan durumların bir hissedilişi gibidir. O yüzdende insanların gördükleri rüyaları yorumlama ihtiyaçları olur. Bu ihtiyaçtan ötürüde görülen rüyaların tabirlerine bakılır. Her ne kadar gerçekliği sorgulansa da inanan kişilerin bu tür rüya yorumlarına bakmaları çok doğaldır. Rüyada görülen nesnelerin ve maddelerin tamamını hatırlamak rüyanın gerçek anlamını açıklamada çok önemlidir. O yüzdende gece uykuda gördüğünüz rüyalardaki her şeyi hatırlayıp toparlayarak bakmakta fayda vardır.

Rüyada ayakkabı tamir ettirmek; sevince kavuşmaya, bol kazanca, hayali kurulan bir birlikteliğe, kendisini sevenlerle birlikte eğlenmeye. refaha, duygusal olan insandan yakasını kurtarmaya, büyük mertebeye çıkacağına,rızkın bereketli olacağına,mutlu olmaya, zengin kimseye, vefalı akrabaya işarettir Başka görüşlere göre de düşmanlıktan emin olunacağına, acımasız bir yöneticiye, maddi zorluğa, tasaya düşmeye, üzülmeye işarettir.

Bazı durumlarda da yorumcular şöyle tabir ederler. Görülen rüya kaybettikten sonra özlem duyduğu mutluluğa, sıkıntıyla birlikte ümit ettiği huzura, sıkıntıya düşerek ümit ettiği rahata, zorluk çekerek kazandığı toplu paraya işaret eder.

Rüyada ayakkabı tamir ettirmek; hayırlı akrabaya, yüksek gelire, mutluluk dolu geleceğe,huzurlu olacağına, cömert yabancıya, iyi uğraşlara gireceğine, emniyetli yaşamaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, paraya, tatlı dilli yaşlı yabancıya delalet eder. Bunlarla birlikte sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, refahın kaçacağına, üzülmeye, kederden kutulamamaya, istenmeyen bir sorunla karşılaşılabileceğine yorumlanmaktadır. Kimi alimler de derler ki: Bu gibi ümitsizlikten sonra elde ettiği feraha, cefa ile birlikte hayalini kurduğu onura, zahmet çekerek kavuştuğu onura, uğraş vererek gözlediği sevince yorumlanmaktadır.