Rüyada Atatürkü Görmek Ağlamak

Rüyada Atatürkü Görmek Ağlamak en güzel ve hayırlı günleri gösteren bir rüyadır. Rüyada Atatürk’ün tabutunu görmek, kendi hayatına saygı ve sevgi getireceğine, bereket kazandıracağına, hayırlı işlere adım atacağına delalet eder. İslami açıdan rüyada Atatürk’ün elini öpmek, ise hem hayırlı hem de mevki sahibi kişilerle bir araya gelineceğine yorumlanır. Pek çok rüya alimi de bu rüyayı oldukça hayırlı şekilde yorumlamıştır.

Rüyada Atatürk’ü görmek, özellikle, rüya alimlerinden olan Kirmani (r.a) yorumuna göre kişinin güzel başlangıçlarla birlikte kısmet kapılarının açılacağı, hanesinde yer alan sıkıntıları bir anda yok edileceği yönündedir. Rüyada Atatürk’ü görmek, Maddi açıdan da bolluk ve bereket olarak tabir edilebilir. Rüyada Atatürk ile tokalaşmak, bir işe onay vermek ya da kutlama şeklinde de yorumlanabilir. Rüyada Atatürkün sesini duymak, bu açıdan, rüya sahibinin sevinçli bir haber almasına, istediğini ya da beklediğini elde etmesine yorumlanır.

Rüyada Atatürk’le konuşmak, yakın çevreden sayılan ve sevilen kimselerle bir işbirliği yapmaya delalet eder. Özellikle, kişinin mevki ve mertebe olarak yükselmesine, istediği bir dileğinin yerine gelmesine, eğitim ya da iş hayatında beklentilerinin karşılanmasına yorumlanır.

Rüyada Atatürk’le yürümek, kişinin yapacağı işlerden hayırla çıkacağına delalet eder. Özellikle, bir iş ya da yatırım girişimi söz konusu ise bu işlerde doğru yolda ilerlediğine yorumlanmaktadır. Ayrıca, Rüyada Atatürkü Görmek, kişinin hayırlı bir evliliğe ya da hayırlı bir kısmete ulaşacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Atatürk’le tokalaşmak, yüksek mevkili bir kişiden yardım almak ya da bu kişilerle bir iş ortaklığı yapmak olarak rüya tabir edilir. Kişinin eğitim ya da iş hayatında bir atılım içerisinde olmasına, bu atılımlardan hayırlı sonuçlar elde etmesine delalet eder.

Rüyada Atatürklü bayrak görmek, kişinin devletle ilgili hayırlı bir işi çözeceğine ya da bu işten büyük kazanç elde edeceğine yorumlanır. Devlet kapısında bir iş, eğitim hayatında burs, miras ya da devletle ilgili hayırlı bir iş olarak rüya yorumlanır. Rüyada bayrak gören kişi ayrıca zaferi elde ettiğine, sevilen ve sayılan bir mertebeye ulaştığına yorumlanır.

Rüyada Atatürk’le sohbet etmek, rüya sahibinin yüksek mevkili bir yakınından yardım alarak, büyük yerlere ulaşacağına yorumlanır. İş yerinde yöneticiden alınacak yardım ya da düşünce sonrasında kişinin iş hayatında elde edeceği başarıya ve büyük kazanca delalet eder.

Rüyada Atatürk’e sarılmak, rüyayı gören kişinin yaşayacağı büyük bir haber sonrasında sevince boğulmasına yorumlanır. Kişinin hayatını etkileyecek başarı, kazanç ve kısmet kapısı olarak rüya tabir edilir.

Rüyada Atatürk anıtı görmek, rüya sahibinin uzun zamandır beklediği haberi alacağına yorumlanır. Rüyada Atatürkü Görmek, Bir evlilik, bebek ya da eğitimle ilgili olan okul gibi haberlerin hanede büyük sevinçle karşılanacağına tabir edilir.

Rüyada Atatürk’ün gülmesi, zor ve çözümü olanaksız olarak nitelendirdiği olayların hayrına çözüleceğine yorumlanır. Devlet kapısında zor görülen bir işin kolaylıkla çözülmesi, olumsuz olarak tabir edilen durumların kişinin hayrına çözülmesi olarak açıklanır.

Rüyada Atatürk’ü görmek, rüyasında Atatürk’ü sık sık gören kimse, doğruluk peşinde giderek içinde bulunduğu davasını kararlılıkla sürdürür. Kişi ya da kişiler için bir çok anlam da ifade edilen bu rüya elde edilen başarılara, bulunduğunuz konumdan yükselmeye, kariyer sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada Atatürk’ü görmek, hayatınızın en güzel köşesinde şekillendirip, çevrenizdeki insanlara örnek gösterebileceğiniz bağlılığınız olacağına ifade edilir.

Rüyada Atatürk’ü öpmek, kişi için edilen duaların kabulüne, rabbine şükretmeye, hayata sıkı sıkıya bağlanmaya tabir edilir. Rüyasında Atatürk’ü öptüğünü gören kimse, devlet erkanın da söz sahibi konumuna gelerek bulunduğu mevkiden yükselir. Kişi için bu rüya aynı zaman da sevdiğiniz kimselere karşı özlemlerinizi son bularak yeni başlangıçlara yönelmeye yorumlanır.

Rüyada Atatürk ile konuşmak, rüya sahibi için beklenmedik sürprizlerin gerçekleşerek hayatının güzel şekillerde anlam kazanacağına yorumlanır. Rüyasında Atatürk ile konuşan kimse, emeklerinin karşılığını fazlasıyla elde ederek rızkını üstün kılar.

Rüyada Atatürk resmi görmek, rüya sahibi için açılan yeni kapılara, maddi anlamda rahata ermesine, elde ettiği bol miktarda kazanca yorumlanır. Kişinin rüyasında Atatürk resmi görmesi, devlet erkanın da söz sahibi olarak çevresinde karşı saygınlık kazanacağına işaret edilir. Bu rüya aynı zaman da sevdiğiniz, kimseye karşı duyduğunuz özleme, kişi kalbinizde saklı tutmanıza, onu herkesten üstün kılacağınıza işaret edilir.

Rüyada Atatürk heykeli görmek, bu rüya yüce gönüllü, cömert kar, eli açık kimseden göreceğiniz yardıma, rahata ermeye yorumlanır. Rüyasında Atatürk heykeli gören kimse, çevresi tarafından sevilen, herkesin gönlünde taht kurmuş babacan tavırlı kimselerdir. Bir çok rüya alimlerimiz görülen bu rüya hakkında, insanların kalplerini kazarak yaptığınız güzellikler karşısında yaşadığınız mutluluk dolu hayata tabir eder.

Rüyada Atatürk çiçeği görmek, sevdiğiniz kimselerden alacağınız güzel haberlere, yakın zaman da ayrılıkların son bulmasına yorumlanır. Kişinin rüyasında Atatürk çiçeği görmesi, çok sevdiği değerli kimseden alacağı güzel hediyeye tabir edilir.

Rüyada Atatürk’ü hasta görmek, rüya sahibi için olumsuz olarak anlam taşıyan bu rüya kişinin mutsuz olacağı olayların ortasında kalacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında Atatürk’ü hasta görmesi, umutlarının yıkılıp hayata yönelik beklentilerinin son bulacağına tabir edilir.

Rüyada Atatürk’ün naaşını görmek, rüya sahibinin yaşadığı olumsuzlukları kabul görmeyip hayatı hayallerinde olduğu gibi yaşattığına yorumlanır. Kişinin rüyasında Atatürk’ün naaşını görmesi, mutsuz olacağına, hayatına yönelik umutlarının yok olup bir çok anlamda hayat kırıklığı yaşayacağına işaret edilir.

Rüyada Anıtkabir’i görmek, rüya sahibinin hayatının her köşesinde yer almış sevgisini her şeyden üstün kılmış inandığı kimseye yönelik yapacağı bağlılığına yorumlanır. Rüyasında Anıtkabir’i ziyaret eden kimse, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e nimet borcunu bir nevi de olsa gidermiş olur.

Rüyada Atatürk’ün tabutunu görmek, rüya sahibinin yaşadığı tüm güzelliklere sırt çevirerek yaşadığı üzüntüyle baş başa kalacağına yorumlanır. Rüyasında Atatürk’ün tabutunu gören kimse, çok sevdiği, yaptığı başarılar ile her zaman aklında ve kalbinde yer edinmiş kimseye karşı vefa borcunu ödemeye çalışmış olur.