Rüyada At Sürüsü Görmek

Rüyada at sürüsü görmek, birçok yorumcuya göre güzel olaylar ve hayırlı, bol kazançlı kısmet ile bağdaştırılır. Rüyasında at sürüsü gören kimse, helal kazançlı ve rütbesi yüksek bir işe girer. Farklı bir yorumu ise şu şekildedir: Bu rüyayı görenler rakiplerine karşı herhangi bir alanda üstünlük kazanır.

Rüyada koşan at sürüsü görmek Cafer-i Sadık (r.a) şu şekilde buyurmaktadır: “Her kim rüyasında at sürüsü görürse, kendini uzun bir yolculuk ederken bulur. Bu yolculuk rüya sahibi için birçok yönden hayırlıdır.” Dini anlamdaki yorumlara göre bu yolculuk kişinin kendi benliğini bulup sonra da Allah’a yönelmesiyle açıklanır. Sonuç olarak, rüyada at sürüsü görmek birçok hayırlı anlamı içerir.

Rüyada beyaz at sürüsü görmek, kişinin hayatında açacağı yeni ve tertemiz bir sayfaya delalet eder. Bu rüyayı gören kimse, eskiden alışkanlık haline getirdiği kötü hal ve hareketlerinden arınması gerektiğini kendine itiraf eder. Bu noktadan sonra da artık daha iyi bir insan olma yolunda ilerler. Beyaz saflığı temsil eder. At ise güzel günlerin geleceğine işarettir. Bu yüzden beyaz at sürüsü hayırlı ve tertemiz yeni bir başlangıç demektir.

Rüyada yabani at sürüsü görmek, henüz bir zararı olmayan düşman anlamındadır. Bu düşman ya gerçekten zarar verme amacı gütmüyor, ya da güç toplamak ve doğru zamanı bulmak için bekliyordur. Birçoklarına göre bu düşman henüz tehlikeli değildir. Ancak yakın zamanda zararlı bazı davranışlarda bulunabilir. Bu yüzden rüyasında yabani at sürüsü gören kimse, yakın çevresindeki zararsız gibi görünen düşmanlarına karşı dikkatli olmalıdır. Onlara karşı her türlü önlemi almalıdır.

Rüyada siyah at sürüsü görmek, karamsarlığın geleceğini temsil etmektedir. Bu karamsarlık birçok açıdan farklı yorumlara yol açabilir. Kişinin hayatında meydana gelebilecek bazı aksaklıklardan ötürü karamsar bir ruh hali bu bireyi etkisi altına alabilir. Bu yüzden rüyada siyah at sürüsü görmek birçok yorumcu tarafından iyiye yorulmaz. Siyah at sürüsü, görenin başına bazı felaketler getirebilir. Onu karamsarlığa çekebilir.

Rüyada kahverengi at sürüsü görmek, başarı ve zaferin çok yakınlarda olduğu anlamına gelir. Bu ikisi kısa süre içerisinde rüyayı göreni bulacaktır. Bu kişi kendi uğraşlarıyla elde edeceği başarı ile yüksek mevkilere gelecektir. Ayrıca hayatı olumlu yönde değişmeler gösterecektir. Rüyasında kahverengi at sürüsü gören biri, birçok başarıyı elde edecek demektir.

Rüyada at sürüsünün koştuğunu görmek, birinin hayatında meydana gelecek ani ve olumlu yöndeki değişimleri ima eder. Rüyasında at sürüsünün koştuğunu gören kişi, bu olumlu gelişmelerin hızına yetişemeyebilir. Ancak memnun olmakla birlikte, mutlu ve huzurlu bir ruh haline de bürünecektir.

Rüyada at sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin geleceğinin parlak olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinde elde edeceği başarıların artmasına ve kazancının çoğalmasına işaret eder. Rüya sahibinin hanesinde bolluk ve bereket içinde rahat bir yaşam sürmesine, ailesiyle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir hayatı olmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin açık olduğu şeklinde de yorumlanır.

Bazı yorumculara göre ise rüyada at sürüsü görmek; rüyayı gören kişi bekar ise hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, evli ise eşiyle olan münasebetinin artacağına işaret eder.

Rüyada Koşan At Sürüsü Görmek
Rüyasında koşan at sürüsü gören kişinin iş hayatındaki başarıların artacağı bir döneme girmesi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin kazancının artmasına ve maddi anlamda rahat olmasına işaret eder. Rüya sahibinin hanesinde bolluk ve bereket içinde yaşamasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin kimseye muhtaç olmadan, geçim sıkıntısı çekmeden, her istediğine kavuşarak bir ömür geçirmesine işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin kısmetlerinin açık olduğu bir dönemde olduğu şeklinde de yorumlanır.

Rüyasında at sürüsünden kaçtığını gören kişinin bilmeyerek kötü niyetli insanlara uyarak iş birliği yapmasına ve büyük zarar görmesine işaret eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi olarak kayıplar yaşamasına ve uzun süre kendisini toparlayamayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin ailesi ile arasının açılmasına da işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyada at sürüsünden korkup kaçmak, rüyayı gören kişinin kötü bir iftiraya maruz kalmasına ve zor günler geçirmesine işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyasında beyaz at sürüsü gören kişinin kısmetlerinin bolluğuna işaret eder. Rüya sahibinin işlerinde elde edeceği başarıların artmasına ve kazancının çoğalmasına işaret eder. Rüya sahibinin ailesiyle birlikte huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir şekilde uzun bir ömür geçireceği şeklinde yorumlanır.

Ayrıca rüyayı gören kişi bekar ise yakın zamanda hayırlı bir insanla tanışıp evlilik yolunda ilerlemesine, evli ise eşi ile olan münasebetinin artacağına ve bir evlat sahibi olacağına işaret eder.

Rüyasında siyah at sürüsü gören kişinin yakın zamanda hayırlı bir iş için çıkacağı uzun yolculuk şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında önemli değişiklikler yaşanacağı bir döneme girmesine işaret eder. Rüya sahibinin işinde terfi alması, yaşadığı şehri değiştirmesi ya da hayatındaki bazı insanları çıkarıp bazı insanların gireceği şeklinde yorumlanır.