Rüyada Asker Botu Görmek

Rüyada asker botu görmek varlıklı bir insana, kısa zamanda alınacak müjdeli bir haber duymaya, hayırlı ve bereketli uğraşlar ile ilgileneceğine, sevince ermeye, Rüyada asker botu giymek mal varlığına gelecek fazlalığa, rızkın temiz olacağına, iyi ve sağlıklı olmaya, rüyada asker botu almak huzur bulmaya, güzel şansa ve talihe, akrabalar ve tanıdıklarla sohbete, rüyada asker botu kaybetmek fakirlikten ferahlığa çıkmaya işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da düşmanlığını saklayan yöneticiye, rüyada asker botu bulmak iş sebebi ile üzüntüye, fena huylu bir düşman eliyle zarar görmeye, ticaret alanında sıkıntıya, rüyada asker botu çalmak fenalık görülmesine yorumlanmaktadır. Bazı durumlar içinde rüya yorumcuları şöyle derler; bu uğraşlarının sonunda düşlediği ve haya ettiği yüksek mertebeye, rüyada asker botu giydiğini görmek mağlubiyetten sonra istediği az olan kazancının artacağına, rüyada asker botu bağlamak uğraşarak hasret duyduğu şana zorluklarla mücadele ederek elde ettiği mal, mülk ve servete yorumlanmaktadır.

Rüyada asker botu giymek sözünü yerine getirmeye, içten ve samimi davranan yaşlı bir kimseye, kazançlı iş yapacağına, merhametli evlada, yüksek mevkiye ulaşacağına, finansal yükü olan yabancıdan uzak durmaya, asker botu temizlemek maddi külfeti olan birinden uzaklaşılacağına, rızkın temiz ve helal olacağına, üne sahip olmaya, asker botu yıkamak manevi yükü olan tanımadığı bir kişiden kurtulmaya, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya delalet eder. Olumsuz yorum olarak, sırların açığa döküleceğine, asker botu hediye almak kötü ve fena huylu düşman tarafından kötülük görmeye, sıkıntılı bir hayata, kötü bir problemle yüz yüze gelineceğine, asker botu çalmak fena niyetli bir insan tarafından zarar görmeye delalet eder.

Rüyada asker botu için daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş yorumcular şöyle derler; görülen rüya zamanla hayalini kurduğu, arzu ettiği daha çok paraya, sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği ferahlığa, başarısızlıktan sonra ulaştığı daha iyi bir kazanca, sıkıntılarının sonunda şan ve şöhrete yorumlanmaktadır.

Rüyada asker botu temizlemek başarılı kişiler ile ortak olmaya, münasebetsiz kişilerle görüşmemeye ve hayatından çıkarmaya, samimi olan kişi ile derdini paylaşmaya, tecrübeli kimseden yardım almaya olarak tabir edilir. Yalancı insanlar ile konuşmamaya, haysiyetli adamdan gelecek güzelliğe, çalışkan insandan gelecek iyiliğe, siyah asker botu görmek titiz kadından gelecek şefkate, yırtık siyah asker botu görmek haysiyetli kişiden ders almaya, kötümser olmamaya, iyimser bir kişi ile hayırlı bir iş yapılacağına, kadına ivedi destekçi olmaya olarak yorumlanmaktadır.