Rüyada Anahtar Görmek

Rüyada Anahtar Görmek, Hayıra vesile olan rüya tabiri anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin ömrünün uzanacağına işaret eder. Bolluk, bereketin geleceğine delalet eder. Maddi ve manevi rahatlığa kavuşacağına tabir edilir. Rüyayı gören genç kızın kısmetinin açılacağını simgeler. Fakir hayatın biteceğine tabir edilir. Her gece yaptığı duanın kabul olduğunu belirtir. Fakir günlerin bitmesi ile mevlüt okutacağını simgeler. Genç erkeğin askere gideceğini simgeler. Mutlu, huzurlu günlerin geleceğine yorumlanır. Fakir ve yetim kişilere yardım etmesi gerektiğine delalet eder. Günlerdir haber beklediği telefonun geleceğine tabir eder. Aile içi kavganın biteceğini belirtir. Evli çiftin bebeği olacağı anlamına gelir. Genç erkek sevdiği kişiyle evlilik kararı alacağı anlamını belirtir. İş başvurusunun olumlu geçeceğine nail olur. Sevdiği arkadaşıyla ortak iş yeri açacağına işaret eder. Aile içinde hasta olan kişinin iyileşeceğine delalet eder. İş hayatında mevkisinin yükseleceğine tabir edilir. Evli bayanın ikinci çocuğu olacağını simgeler. Makamındaki üstün başarı ile maaşının artacağı anlamına gelir.

Rüyada anahtar görmek huzurlu günlerin geleceğini simgeler. Bol paranın geleceği için sabırlı olması gerektiği anlamını belirtir. Genç kızın evlenmesi ile annesinin çok ağlayacağına delalet eder. Senelerdir satılmayan mirastan güzel haber geleceğine işaret eder. Hayalini kurduğu evi satın alacağı anlamına gelir. Evli çiftin balayına çıkacağını simgeler. Kötü arkadaşlıktan uzak durması gerektiği anlamına gelir. Okul hayatının başarılı bitmesiyle istediği mesleğe atanacağına yorumlanır. Hayırlı evlat olduğuna tabir edilir. Aile içinde küslüğün biteceği anlamını belirtir. İstediği arabayı satın aldığı için çok mutlu olacağına yorumlanır. Genç erkek düğün parası biriktireceğine işaret eder. Mutlu yuva içine bebeğin gelmesiyle ailenin mutlu olacağını simgeler. Genç kız çeyiz hazırlığı yapacağına yorumlanır. Kiradan kurulacağına ifade edilir. Küs olduğu arkadaşıyla barıştığı için çok mutlu olduğuna yorumlanır.

İki yüzlü kişilerden uzak durması gerektiğine tabir edilir. Dini görevlerini yerine getirmesi gerektiğine işaret eder. Yeni arkadaşlık kazanacağına yorumlanır. Mal ve mülkün artacağına delalet eder. Helal para kazanacağına yorumlanır. Genç adamın ikinci evliliği yapacağına tabir edilir. Kötü arkadaşlık yaptığı için çok üzüleceği anlamını belirtir. Evli çiftin ailesiyle haca gideceğine delalet eder. Sıkıntıların yakın zamanda biteceğine feraha kavuşacağını belirtir. Aile arası nişan merasimi olacağına işaret eder. Yaptığı iyilikler için sevap kazandığına nail olur. Hayırlı evlat olduğu için çevresinden saygın kişi olacağını simgeler. İş yeri açtığı için rızkının artacağına işaret eder.

Rüyada anahtar görmek ve sevinmek, kişinin mutluluğa erişeceğine ifade edilir. İyi kalpli kişi olduğu için arkadaşıyla iyi anlaşacağına delalet eder. Kötü alışkanlıkları bıraktığı için sağlıklı olacağına tabir edilir. Başarılı işler yaptığı için maaşının artacağına işaret eder. Yetim kişiye zekat vermesi gerektiği anlamını belirtir. Genç kız düğününde çok eğleneceğine yorumlanır. Büyük üzüntü yaşadığı hastalıktan kurtulacağına delalet eder. Akrabada ölen kişinin mezarının ziyaret edilmesi gerektiği anlamını belirtir. Bekar kızın yakışıklı erkekle evleneceğini belirtir. Namazını kılması gerektiğine tabir edilir. Bol rızkın gelmesi ile fakir günlerin biteceğine tabir edilir. Genç erkek aldığı evlilik kararı ile ailesini sevindireceğini simgeler. Kazaya ve belaya karşı dua okuması gerektiğine nail olur. Hayırlı bir iş için uzun yola çıkacağına delalet eder. Okul başarısı ile mutlu olacağına tabir edilir. Kendi evini satın aldığı için duvarını istediği renge boya yapacağını simgeler. Yeni evli çiftin çok mutlu olduğuna nail olur. Genç kız istediği gelinliği giyeceği için çok sevineceğine delalet eder. Cimrilik yapmaması gerektiğini simgeler. Dedikodu yapmada ve haram para yemeden uzak durması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Anahtar Aramak;Rüyasında anahtar aradığını gören kimse ,kendince cevapsız sorularına bir yol bulacağına işaret eder. Anahtar aramak aradığını bulmak ve evlilik yolunda ilerlemesini gösterir.Bazende şu şekilde yorumlanır,rüya sahibinin sıkıntılardan kurtulması için yardımcı olacak birinin gelmesine delalettir.Hane içinde anahtar aramak ailesindeki sorunların düzeleceğine ve eğer evli ise evde huzurun artacağı şekilde yorumlanır.

Rüyada Anahtar Bulmak;Rüyada anahtar bulduğu görmek kötü durumdan kurtulup yeni bir iş hayatına ve bu işte yükselip çok iyi bir yerlere geleceğini gösterir.Rüyayı gören kimse dualarının kabul olacağına kendi içinde yaşadığı psikolojik sorunlarından kurtulacağına işarettir.Yeni bir hayat ve mal , mülk sahibi olacağına delalettir.Hayırlı ömür ve bol kazanç ile yorumlanır.Yer değişikliği büyük başarılar elde etmesi ile de delalet eder.

Rüyada Anahtar Vermek;Rüyada anahtar verdiğini gören bir insana yardım etmesi ve iş bulmasına yorumlanır.Kişinin yardımsever biri olduğunu gösterir,çevresinde evlenen bir insanın ev kurmasına yardımcı olur.Başka yorumlara göre de anahtar vermek hayırlı kısmetler ve hayatının değişeceğine işaret eder.İleride çok mutlu olacağına verdiği emeğin karşılığını alacağına da tabir edilir.Anahtar vermek genelde iyi ve güzel hayırlı işlerin yapılmasını delalet eder.

Rüyada Anahtar Almak;Rüyada anahtar aldığını gören kimse bir fırsat yakalayacağına ve iyi güzel bir iş kuracağına işaret eder.Hayatının değişeceğine sıkıntı ve kederden kurtulacağına delalettir.Kırgınlıkların düzeleceğine ve mülk sahibi olacağına gösterir.Rüya sahibinin eğitim alanında da sıkıntılarda kurtulacağına , istediği mertebeye gelip beklediği sonuca varacağı şeklinde de tabir edilir.Ayrıca bol kazançlı işler yapacağına ve bu parayı iyi ve hayırlı işlerde kullanacağı şeklinde yorumlanır.