Rüyada Akrabalarla Yemek Yemek

Rüyada akrabalarla yemek yemek, rüyasında akrabasıyla yemek yemek başkalarının sırtından geçinen, sürekli hazıra konan ve tembel bir kişiyi temsil eder. Bu kişi sürekli başkalarından beklentilere girer. Her ihtiyacını başkalarının karşılamasını ister kendisi hiç bir şey yapmaz. Fazlası ile rahat bir kişiliktir. Bu tembel işe yaramaz kişiliği ile bir müddet sonra çevresinde hiç kimse kalmayacaktır. Yalnız kalmak bir yana aynı zamanda ortada elinde hiç bir becerisi olmayan biri olarak kalacaktır. Yalnız kalınca hayatının yükleri üzerine binecek ve artık bir şeyleri yapmayı öğrenmek zorunda kalacaktır.

Rüyada akrabalarla yemek yemek, bazende başarısızlıktan sonra kazanılacak mutluluğa yorumlanır. Bir yenilgiden sonra tekrar ayağa kalkmaya, tekrar hayata başlamaya ve ayakta kalmaya işarettir. Fakirlikten sonra zenginliğe ulaşmaya, çekilen zorlu günlerin meyvesini almaya yorumlanır. Mağlubiyetten sonra ki zaferdir. Hayal ettiğiniz şeylere kavuşmanın, ümitlerin gerçekleşmesinin zamanıdır. Karışık işlerin sonunda hayırlı işlere sebep olacaktır. Yeni bir hayata başlayıp daha doğru adımlarla ilerleyerek hayatı çok daha iyi yaşayacaktır.

Aynı zamanda finansal yükü bulunan kişilerle bir arada kalmaya ve onların sorunlarıyla uğraşmaya birlikte çözümler aramaya işarettir. Etrafınızdaki insanlara yardım ederken kendi geleceğinizi de unutmadan ona göre kararlar almalı, karşıdaki insanın hayatını düzelteyim derken kendinizinkini alt üst etmemelisiniz. Gereksiz fedakârlıklardan uzak durmalı, kendi hayatınızı, düzeninizi düşünerek sağlam adımlar atmalısınız. Her şeyi ayarında yapmalısınız. Rüyada ölmüş bir akrabanızla yediğiniz yemek onun sizden bir şeyler istediğini gösterir. Belki verdiğiniz bir söz vardır onu tutmanızı bekler. Ya da vasiyetinde sizden bir isteği vardır yerine getirmenizi istediği.