Rüyada Ahır Görmek

Rüyada Ahır görmek, rüyayı gören kişinin ömrünün bereket ve bolluk içinde geçeceğine işaret eder. Rüyada Ahıra girdiğini görmek ise, aile hayatının da huzur içinde yaşanacağına, her günün bayram tadında huzurlu ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Ahır dolusu hayvan görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca musibetlerden ve kötü niyetli kişilerden uzak duracağı anlamına gelmektedir. Rüyada Ahır temizlemek ise, önemli din alimlerinden Molla Cami rüyada ahır gören kimsenin tövbe etmesi gerektiğini dile getirmektedir.

Rüyada Ahır görmek, iş hayatında ortaklık kurduğu kimselerden gelecek yardımlar ile işleriyle ilgili maddi sıkıntıların düze çıkacağına yorumlanır. Rüyada ahırda insan görmek, sıkıntı ve sorunlarının çözüme kavuşacağına, hem iş hem aile hayatında güzel işlere imza atacağına delalet eder. Rüyada ahırda olduğunu gören kişinin ilim sahibi ve bilgili bir kimse olma yolunda kendini geliştirmek adına adımlar atacağına tabir olunur.

Rüyada ahır temizlemek, rüya sahibinin sabit fikirli, dik kafalı, kendi bildiğini okuyan ve inatçı bir kişiliğe sahip olduğunu gösterir. Ancak kişi kısa süre içinde bu özelliklerinden vazgeçecektir. Bu değişim kişinin her şeyin siyah ve beyaz olmadığını hayatta gri rengin de bulunduğunu fark edeceği bir durum yaşamasından sonra gerçekleşecektir.

Rüyada ahır süpürmek, rüya sahibinin edineceği daha derin bir ruhani hayat sayesinde çevresindeki insanlara da yol göstereceğine işaret eder.

Rüyada ahırda yatmak, yalan söyleyen ve riyakarlık yapan bir kimsenin yalanının su yüzüne çıkacağına ve bunun sayesinde aile işlerinde bu yalanın ortaya çıkaracağı tahribatın önleneceğine alamet eder.

Rüyada ahır görmek, rüya sahibinin resmi kurum gerektiren devlet işlerinden birinin tatlılıkla ve sıkıntı çıkmadan çözüleceği anlamına gelmektedir. Hatta bu iş rüyayı gören kişinin sandığından da kolay olacak ve kişi rahata kavuşacaktır.

Rüyada ahırda inek görmek, rüya sahibinin zenginlik bolluk ve huzura kavuşmasına işaret eder. Ahırda görülen inekler ne kadar çoksa zenginlik ve bolluk da o kadar çok olacaktır. Bu rüyayı görenin hayatı kusursuza yakın bir çizgide ilerlemeye başlar. Hatta bu durum geçici bir süreyle sınırlı olmayıp, hayatının tamamına yayılacaktır.

Rüyada boş ahır görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatındaki sorumluluklarının hafiflemesi neticesinde ailesine ve evli ise çocuklarına daha çok zaman ayırabileceği anlamına gelmektedir. Kişi bu sayede kendine ve sosyal faaliyetlere de daha çok zaman ayırabilecektir. Böylece stresini ve mutsuzluğunu üzerinden atabilecektir.

Rüyada ahır yanması kötüye yorumlanmaktadır. Rüyasında ahırın yandığını gören kişi tez canlı, fevri kararlar veren bir kimsedir. Bu özellikleri yüzünden çevresindeki bazı insanları kıracak ve daha sonradan üzüleceği ve pişman olacağı birtakım işlere girişecektir.

Rüyada ahır yapmak, rüyayı görenin son zamanlarda endişelendiği bazı konuların hayırlı bir şekilde neticeleneceğine yorulur. Aynı zamanda kişinin ekonomik durumu şimdikinden çok daha iyi bir konuma erişir. Mevcut işinden daha iyi şartlara sahip başka bir iş bulur. Lüks tüketime harcadığı para artar.