Rüyada Ağaçtan İnmek Ağaçtan Düşmek

Rüyada Ağaçtan İnmek kadınlara ve ahlakları farklı çeşitli erkeklere delalet eder. Rüyada ağaç görmek, kavgaya da işarettir. Bazende rüyada ağaç görmek, dükkanlara, sofralara, hizmetçilere, hayvanara lokanta, anbar ve mahzen olarak bilinen diğer yerlere işaret eder. Rüyada ağaç görmek, kısmetinizin artacağını ve çocuk sahibi olup çoğalacağınızı, huzurlu ve mutlu yaşayacağınızı gösterir.

Ağaçtan Düşmek işlerde verim alamamak, verilen emeğin karşılığını görememek ve maddi açıdan hep eksiye gidişten dolayı sıkışık bir duruma düşmek anlamına gelir. Rüya sahibinin kısmetlerinin yavaş yavaş kapandığına ve şanssızlıklarla dolu sürecin aynı zamanda parasal açıdan da kişiyi zorlamaya başladığına alamet eder. Kuru ağaç evdeki huzurun bittiğini, aile saadetinin yerinde yeller estiğini ve hatta ailenin dağıldığını da tabir eder. Hayra yorulmadığı gibi, kişinin aile sorunlarının, geçim sıkıntısının çok büyük boyutlarda olmasından dolayı buhran geçirme eşiğine gelen rüya sahibinin tek yolu duada ve tevekkül etmekte bulacağının da altını çizer.

Rüyada ağaçların üzerinde yatmak

Rüyada ağaçların üzerine yattığını gören kimsenin çocuğu çok olur. Rüyada ağaç üzerinde bulunduğunu gören kimse, çekindiği şeyden kurtulur. Rüyada ağaç üzerine çıkmak, bir adamı bir şeyden alıkoyar.

Rüyada ağaç dikmek

Rüyada ağaç dikmek, çocuk sahibi olacaksınız. Rüyada bir ağaç ektiğini gören kimse, bir şerefe erer ve o ağacın kıymeti miktarınca kendisine de bir adam itimat eder. Rüyada ekilen ağacın filizlendiğini görmek, bir aileye damat olacaksınız demektir. Rüyada ekilen tohumun filizlenmediğini görmek, rüyayı görene bir keder erişir.

Rüyada kendi bahçesine ağaç dikmek

Rüyada kendi bahçesine birtakım ağaçlar diktiğini gören kimsenin, birtakım çocuğu dünyaya gelir ki, onların ömürlerinin uzunluk ve kısalığı o ağaçların ömrü oranındadır.

Rüyada ağaç kesmek

Rüyada ağaç kesmek ise, kesen kişi kayba uğrar veya onun ev halkına gelecek hastalığı işaret eder. Rüyada ağaç sökmek, Hileli bir işe karışmak üzeresiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada tanınmayan ağaç görmek, Rüyada bilinmeyen ağaç görmek

Rüyada tanınmayan ve bilinmeyen ağaçların hepsi erkeğe veya kadına yahut şüpheli kazanca yada eski ilimlere işaret eder. Aynı zamanda, endişe, şiddet ve bağırmaya delalettir. Rüyada türü bilinemeyen ağaç görmek, yaptığınız her işte, aşkta ve eğtimde başarı, kâr olarak yorumlanır.

Rüyada ağaçtan düşmek

Rüyada ağaçtan düşmek, sıkıntı ve zorluklardan kurtulmaya, güzel ve sevindirici haberler almaya, mutlu olmaya, şansın açık olmaya, beklediğiniz fırsatların olduğuna, olayların istenilen şekilde ilerlemesine, engelleri aşmaya işaret eder.

Rüyada çok yapraklı ağaç görmek

Rüyada çok yapraklı ağaç görmek, sağlık, zindelik, fiziki güç olarak yorumlanır.

Rüyada yaprağını döken ağaçları görmek

Rüyada yaprağını döken ağaçları görmek, zenginliğe, ezberciliğe, unutkanlığa, üzüntü ve sevince delalet eder.

Rüyada yaprağını dökmeyen ağaçları görmek

Rüyada yaprağını dökmeyen ağaçları görmek, uzun ömre, rızkın devamına, zenginliğe ve dinde sebat etmeye işaret eder.

Rüyada ağaçtan aşağı indiğini görmek, Rüyada ağaçtan düştüğünü görmek

Rüyada ağaçtan aşağı indiğini veya düştüğünü görse, yapacağı herhangi bir işi bitiremez veya mal- mülk kaybı yaşar.

Rüyada ağaçtan düşerek sakatlandığını görmek

Rüyada ağaçtan düşerek sakatlandığını gören, büyük bir adamın zulmüne uğrar.

Rüyada dikenli ağaç görmek

Rüyada dikenli ağaç görmek, maksadı güç ve çetin bir adama işaret eder. Rüyada dikenli ağaç görmek tehlike sinyali olarakta yorumlanır.

Rüyada ağaç budamak

Rüyada ağaç budamak ya da rüyada bağ budamak, çok mutlu huzurlu bir hayatta kavuşmaya işarettir. Rüyada ağaç budamak ise hay­atınızdan lüzumsuz fazlalıkları çıkaracağınıza,önemli bir yükten arınacağınıza, daha sade, rahat ve problemsiz bir hayat süreceğinize işaret eder.

Rüyada ağaçın kırılıp yere düştüğünü görmek

Rüyada ağaçın kırılıp yere düştüğünü görmek, kendisine zulüm eden kişi ölür.

Rüyada bir çok ağaçlara sahip olduğunu görmek

Rüyada bir çok ağaçlara sahip olduğunu gören, bir toplumun başına geçer.

Rüyada ağacın altından yaprak topladığını görmek

Rüyada ağacın altından yaprak topladığını görmek, her ne şekilde olursa olsun, muradının olacağına işarettir.

Rüyada ağaçtan meyve toplamak

Rüyada ağaçtan meyve topladığını görmek, evlada işaret eder.

Rüyada dağ ağaçlarını görmek yada rüyada dere ağaçlarını görmek

Rüyada dağ ve derelerin ağaçları, nazik ibadetlere,umulmayan yerden gelecek rızka yorumlanır.

Rüyada türlü türlü meyveleri taşıyan bir çok ağaçlara sahip olduğunu görmek

Rüyada türlü türlü meyveleri taşıyan bir çok ağaçlara sahip olduğunu görmek, güzel bir hayata, ömrün uzunluğuna ve zafere işarettir.

Rüyada ağacın kuruduğunu görmek

Rüyada ağacın kuruduğunu görmek veya çiçeğin kuruduğunu görmek, zengin kimsenin fakir düşmesine, geçim sıkıntısı çekmesine işaret eder.

Rüyada halk ile beraber ağacın altında oturmak

Rüyada halk ile beraber ağacın altında oturmak, rüya sahibinin kitap ve sünnete uyduğundan dolayı Allahü Teâlâ’ının ondan razı olmasına işaret eder.

Rüyada ağaç kabuğu görmek

Rüyada ağaç kabuğu görmek, rüyayı gören kimsenin malının bereketi demektir.

Rüyada siluet şeklindeki ağaç görmek

Rüyada siluet şeklindeki ağaç görmek, rüya sahibinin uğraşları, projeleri konusunda ısrarlı olması gerektiğini, sonuç alacağının işaretidir.

Rüyada ağaçlıklı yol görmek

Rüyada ağaçlıklı yol görmek, Zor bir karar anını belirler.

Rüyada meyvesiz ağaç görmek

Rüyada meyvesiz ağaç görmek, Yalan ve ümitsizlik olarak yorumlanır.

Rüyada ağaç çanağı görmek

Rüyada ağaç çanağı görmek, daha çok elinden hayır gelen bir cariye şeklinde yorumlanır.

Rüyada ağaç çileği görmek

Rüyada ağaç çileği görmek, beklenmedik bir anda gelen mutluluk ve refaha işarettir. Talihli günlerdesiniz.

Rüyada ağaç kavunu görmek

Rüyada ağaç kavunu görmek, sağlınıza dikkat etmeniz gerektiğini belirtir. Şerefli, soylu, mal sahibi bir kadına delalettir. Ancak Arap olmayan bir kadına… Bazı yorumculara göre çocuğa da delalet olduğu söylenir.

Rüyada yeşil ağaç kavunu görmek

Rüyada yeşil ağaç kavunu görmek, bolluk ve berekete işaret eder…

Rüyada sarı ağaç kavunu görmek

Rüyada sarı ağaç kavunu görmek, hem boluk ve berekete hem hastalığa işaret eder.

Rüyada ağaç sakızı görmek

Rüyada ağaç sakızı görmek, dostlarınızı iyi seçmeniz gerektiği konusunda bir uyarı nitelği taşır. Yılışık arkadaşlar yüzünden başınız derde girebilir. Hangi ağacın sakızını gördüyseniz, o ağacın cevheriyle orantılı olarak bir fazilet ve meziyete kavuşacağınızı işaret eder.

Rüyada meyvesi yenen ağaç görmek

Rüyada turunç, limon ve ağaç kavunu gibi hem meyvesi yenen ve hem de koklanan ağaçları görmek dış ve içinin iyiliğine, ilimle beraber fiilin bulunmasına işaret eder.

Rüyada limon ağacı görmek

Rüyada limon ağacı halka faydası çok olan bir adamdır. Bazı yorumcular rüyada limon ağacı görmeyi, malı çok ve bütün hallerinde hayırlı ve faydalı meşru bir kadındır şeklinde yorumlar.

Rüyada meyvesiz büyük ağaç görmek

Rüyada çınar, selvi ve ılgın gibi meyvesiz büyük ağaçları görmek, sert, şöhret sahibi,kötülük düşünen, kendilerinde mal ve hayır olmayan adamlara delalet eder. Rüyada Selvi, ılgın, çam yaprakları ile deri tabaklanan meyvesiz ve kokusuz ağaçları görmek, cimriliği de işaret eder.

Rüyada çınar ağacı görmek

Rüyada çınar ağacı görmek, Sabırlı olmanız durumunda istikrara kavuşacaksınız.

Rüyada dut ağacı görmek

Rüyada dut ağacı görmek, Zenginlik ve cömertlik…

Rüyada tuba ağacını görmek

Rüyada tuba ağacını görmek, onun gölgesinde duranın veya ona dayanan kimsenin gideceği yerin güzel olacağına delalet eder.

Rüyada kayısı ağacı  görmek

Rüyada kayısı ağacı görmek, bütün insanlara faydalı bir adamdır. Rüyada kayısı ağacında meyve topladığını gören kimse, zengin kadınla evlenir.

Rüyada elma ağacı görmek

Rüyada elma ağacı görmek, hizmet sahibi adamdır. Rüyada elma ağacı görmek, Zor bir kararın arifesindesiniz. Tatlı elma, doğru karara, ekşi elma yanlış karara yorumlanır.

Rüyada şeftali ağacı görmek

Rüyada şeftali ağacı görmek, zengin, yiğit ve çok mal biriktiren bir adamdır.

Rüyada armut ağacı görmek

Rüyada armut ağacı görmek çoluk çocuğa ile iyi geçinen bir adamdır. Rüyada armut ağacı görmek, Son dileğiniz yerine geleceğinin habercisidir.

Rüyada ılgın ağacı görmek

Rüyada ılgın ağacı görmek, fakirlere faydası ve zenginlere zararı olan münafık bir adamdır.

Rüyada incir ağacı görmek

Rüyada incir ağacı görmek, faydalı, sert ve malı çok olan bir adamdır. Rüyada incir ağacı görmek, Evliliği müjdeler… Evli olanlara da çocuğu..

Rüyada keçiboynuzu ağacı  görmek

Rüyada keçiboynuzu ağacı görmek, faydası ve hayrı az olan bir adamdır.

Rüyada ayva ağacı görmek

Rüyada ayva ağacı görmek, akimdan faydalanılamayan akıllı bir insanı belirtir.

Rüyada badem ağacı görmek

Rüyada badem ağacı görmek, garip bir kişi olduğunuzu, değişik huylu bir kimse ile arkadaşlık edeceğinize yorumlandığı gibi rüyada badem ağacı görmek, bereket ve mutluluktur. Rüyada badem kırmak, yeni bir işe yorumlanır. Rüyada tatlı badem helal mala, rüyada acı badem doğru sözlü olmaya, Rüyada badem yemek de hastalıktan şifa bulmaya işarettir.

Rüyada söğüt ağacı görmek

Rüyada söğüt ağacı görmek, dostundan çekinen, düşmanıyla görüşen kişiyi işaret eder. Rüyada söğüt ağacı görmek,hayra yorumlanır, güç ve uzun ömür olarakta yorumlanır. Ailesine ve çocuklarına kol kanat geren, onları kötülüklere karşı korumaya çalışan aile reisine işaret eder.

Rüyada sedir ağacı görmek

Rüyada sedir ağacı görmek, şerefli, soylu, cömert ve faziletli bir kişiliği belirtir.

Rüyada üzüm asması görmek

Rüyada üzüm asması görmek, şen, izzetli ve güç sahibi bir kişiliğe delalettir.

Rüyada meşe ağacı görmek

Rüyada meşe ağacı görmek, uzun ömürlü olunacağının işaretidir. Özgür isteklerini ve seçme şansınızı anımsatır. Kişisel olarak dallanıp budaklanmanız ve sağlam kökler üstünde sağlam bir temele oturmanız gerektiği anlamına gelir.

Rüyada ceviz ağacı görmek

Rüyada ceviz ağacı görmek, Berekettir… Sağlıktır… Ancak çalışanlar için yolculuk anlamı da taşır.

Rüyada fındık ağacı görmek

Rüyada fındık ağacı görme, Çevrenizde sizi yanlış yönlendiren kişiler var.

Rüyada hurma ağacı görmek

Rüyada hurma ağacı görmek, Dürüstlüğünüzden dolayı başarının kapısını aralayacaksınız. Rüyada hurma ağacı görmek, mala, mülke, eve ve evin hanımına, ilim sahibi- kadri yüce arap asıllı kimseye ve evlada işaret eder. Uzun ömür ve hayırlı evlat ile de tabir edilir.

Rüyada iğde ağacı görmek

Rüyada iğde ağacı görmek, Haber gelecek Çekirdeğini yerseniz, gelen haber yalnız sizi değil, çevrenizdekileri de sevindirecek

Rüyada kiraz ağacı görmek

Rüyada kiraz ağacı görmek, Erkek çocuğunuz olacak… Bekârsanız yüklü miktarda para elinize geçecek.

Rüyada mersin ağacı görmek

Rüyada mersin ağacı görmek, Ruh zenginliği… Huzur… Acil şifa…

Rüyada nar ağacı görmek

Rüyada nar ağacı görmek, Kısmetli bir iş kuracaksınız.

Rüyada od ağacı görmek

Rüyada od ağacı görmek, Tasarruflarınız değer kazanacak…

Rüyada zerdali ağacı görmek

Rüyada zerdali ağacı görmek, değerli bir hediye alacağınıza, elinize beklemediğiniz miktarda çok fazla mal ve para geçeceğine, kolaylıkla elde edilecek rızka ve bekar için evlenmeye işaret eder. Rüyada zerdali ağacın­dan meyve toplamak zengin bir kadınla evlenmeye işaret eder.

Rüyada zakkum ağacı görmek

Rüyada zakkum ağacı görmek, yapacağınız hareketler nedeniyle tenkit edeceğinize, iman zayıflığına, hoş olmayan bir haber almaya işarettir.

Rüyada palmiye ağacı görmek

Rüyada palmiye ağacı görmek, çok yakında müjdeli bir haber alacağınıza işaret eder.

Rüyada kendir ağacı görmek

Rüyada kendir ağacı görmek, rüya sahibinin işlediği bir suçun meydana çıkacağına veya işle­mediği bir suç nedeniyle iftiraya uğramaya, haksız yere cezaya çarptırılacağına, sonradan gerçeğin anlaşılarak serbest kalacağına işarettir.

Rüyada gürgen ağacı görmek

Rüyada gürgen ağacı görmek, çevrenizde güvenilir kimse olduğunuza, çevrenizdeki itibarınızın arta­cağına, kendinize olan güveninizin artacağına, temiz ve mert insan olduğunuza ve herkesin sevgisini kazana­cağınıza işarettir.

Rüyada çitlembik ağacı görmek

Rüyada çitlembik ağacı görmek, bir sefere, bir seyahate çıkılacağına işarettir, şeklinde tabir edilir. Rüyada çitlembik ağacına çıkmak, başkalarından yardım göreceğine ve bu yardımı özellikle eline alacağına işaretle tabir olunur.

Rüyada çam ağacı görmek

Rüyada çam ağacı görmek, bütün işlerinizde başarılı olacağınızın habercisidir. Çam ağacı aynı zamanda cimri bir adama da işarettir. Sürekli bolluğa, iyiliğe, zenginliğe yorulur. Soğuğa dayanıklı olduğu ve iğneleri dökülmediği için çam uzun ömürlülüğü ve metaneti simgeler.

Rüyada selvi ağacı görmek

Rüyada selvi ağacı görmek, kendi yağıyla kavrulan, orta halli, işlerine ve ailesine çok düşkün, çok çalışkan, hayır ve hasenatta bulunmayı çok seven kim­seye işaret eder. Yine bu rüya güzel bir kadına, ilim sahibi ancak ilminden faydalanmayan kimseye, doğacak bir çocuğa, yakın bir zamanda yolculuğa çıkacağınıza, ömrünüzün uzun olacağına, hayırlı evlada işaret eder.

Rüyada köknar ağacı görmek

Rüyada köknar ağacı görmek, mükemmel bir insana, salih kullardan yardım görmeye delalet eder. Rüyada köknar ağacının meyvesini görmek de elde edilecek mala delalettir.

Rüyada ağaç budadığını görmek

Rüyada ağaç budadığını görmek, etrafınızda samimiyetsiz kişiler var. Bir hile ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada ağaçtan çiviyi bir yere çaktığını görmek

Rüyada elinde ağaçtan bir çivi olduğunu ve onu bir yere çaktığını görmek, rüya sahibi ya evlenir ya da sadık bir dost edinir.

Rüyada baldırlarının ağaçtan olduğunu gör­mek

Rüyada baldırlarının ağaçtan olduğunu gör­mek, maddi sıkıntılar yaşadığınıza ve yaşayacağınıza işaret eder.