Rüyada Acı Çekmek

Rüyada Acı Çekmek; rüyasında acı çektiğini görmek kişinin özel meselelerinin başkaları tarafından duyulmasından dolayı sıkıntı çekmesine yorumlanır. Kişi rüyasında acı hissettiği yerde çıban ya da yara olduğunu görürse, kişinin sıkıntılarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Acıyan Yaranın İyileşmesini Görmek; kişi rüyasında acı hissettiği yerinin iyileştiğini görürse, çevresindeki önemli kişi ya da kişiler tarafından yardım göreceğine yorumlanır.

Rüya tabirlerinde acı çekmek eğer başta bir ağrı veya acı bulunduğu şeklinde görülürse, rüya sahibinin iş hayatında ve özel yaşantısına ait meseleleri bir başkasına anlatma huyundan vazgeçmesi gerektiğini göstermektedir.

Rüyada Diş Ağrısı Görmek; rüyasında diş ağrısı çektiğini gören kişi yakın bir zamanda çevresinden sevindirici bir haber işiteceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kulağının Ağrıdığını Görmek; kişi rüyasında kulağının ağrıdığını görmesi, rüya tabiri açısından hayırlı haberler işitileceğine ve kişinin çok istediği bir işinin arzu ettiği gibi gerçekleşmesine ve başarılı bir şekilde son bulmasına tabir edilir.

İslami Kaynaklara Göre Rüya Tabirleri
Rüyada Acı Çekmek; İslami tabire göre kişinin rüyasında herhangi bir yerinin ağrıdığını hissetmesi ve bundan dolayı acı çektiğini görmesi, rüya sahibinin iş hayatında güzel gelişmelerin yaşanacağına delalettir. Aynı zamanda kişinin yeni bir işe girişeceğine de işaret eder.

Rüyada Acıyan Yara İçin İlaç Almak; kişi rüyasında acıyan yeri için ilaç aldığını görürse, rüya sahibinin çevresinden büyük ve kıymetli bir kişiden yardım görmesine işaret eder.

Rüyada Acıyan Yerden Çıban Çıkması; rüyasında acı hissettiği yerin üzerinden çıban çıktığını veya ona benzer bir şey görürse, rüya sahibinin kısmetinin açık olacağına bereketinin artacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Acıyan Yarayı Ameliyat Ettirmek; kişi rüyasında acı hissettiği yaranın ameliyat ettirdiğini görmesi, rüya sahibinin berekete hasıl olup zenginlikle ömrünü geçirmesine tabir edilir. Kişinin mal ve mülk zenginliğine yorumlanır.

Yabancı Kaynaklara Göre Rüya Tabirleri

Rüyada Acı Çekmek; rüyanızda acı çektiğinizi görmeniz, mutsuz bir yaşam süreceğinizin alâmetidir. Bazı olaylardan dolayı pişmanlık duyacaksınızdır.

Rüyada Acı Çeken İnsanlar Görmek;çevrenizde acı çeken insanların görmeniz, hayatınızda hatalar yaptığınıza dair sizi ikaz eder.